Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Mediņa, Kapzems un Galvanovskis "Vakariņš ar savējiem" ālējas kartingos

Vakariņš ar savējiem, foto: kanāls 360TV

Šonedēļ "Vakariņš ar savējiem" ļoti krāšņa un atraktīva kompānija - pasākumu un TV raidījumu vadītājs, šovmens Mārtiņš Kapzems, enerģiskais mūziķis Miks Galvanovskis un šarmantā kantrī dziedātāja Linita Mediņa. Pirmajā iepazīšanās vakariņā slavenības ciemosies Ādažu pusē pie kuplas ģimenes - Evitas, viņas vīra Jura un viņu četrām meitiņām. Ģimene slavenībām sarūpējusi īpašu burziņu ar vēl nebijušu ēdienkarti, turklāt ēdienus varēs baudīt ar brīnišķīgu skatu uz Gauju! Tas nebūt nav viss - kuplā Veržbicku ģimene muzikālās zvaigznes priecēs arī kādu īpašu izklaidi, kuras laikā varēs baudīt saulrietu.

Tālāk slavenību ceļš dosies uz Cēsīm, kur viņus ciemos gaidīs allaž pozitīvie Dzintra un Kārlis Dambji ar trim daiļām palīdzēm. To, ka gaidāms jestrs vakariņš, slavenie viesi sapratīs jau pašā sākumā, kad uzies peli, kas “pakārusies” ledusskapī! Arī namamātes neviltotais prieks, ka ieradusies Linita Mediņa, garantē lielisku vakariņu. Namatēvs aicinās viesus doties medībās - ne tajās, kas ar ieročiem, bet šoreiz tā būs kāju izlocīšanas spēle ar dziesmām! Izkustēties slavenības varēs arī balonu mešanas un ķeršanas spēlē, un nebūs nemaz tik viegli, kā izklausās, jo šajā aktivitātē palikt sausām drēbēm būs gandrīz neiespējami. Vakariņa garumā viesi metīsies pindzelēšanas maratonā, kopīgiem spēkiem izkrāsojot namamātes sarūpēto gleznu.

Trešajā vakariņā pie ceļošanas entuziastiem - Ginta un Ingas Čiekurkalnā – īpaši izcelsies slavenie kungi. Mārtiņš Kapzems sevi pierāda kā īstu suņu ekspertu, bet Miks saimniekiem galvassāpes sagādās, paziņojot, ka neēd vairākus latviešiem tik iemīļotos ēdienus. Pēcāk saimnieki viesus pārsteigs ar mājas F1 sacensībām cienīgu burziņu kartinga hallē, kur zvaigznes ne tikai iegūs jaunas iesaukas, bet arī pierādīs - kuram svarīgāka uzvara, bet kuram - lēns un nesteidzīgs process. Kura no slavenībām viesus uzņems pie sevis mājās, ļaujot Latvijas ģimenēm justies kā savējiem? To skatieties aizraujošajā šovā “Vakariņš ar savējiem” no 26. līdz 29. septembrim plkst. 19:20 kanālā 360TV un internetā 1188 Play.

Tev varētu patikt arī šis:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...