Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

“Mums ir detokss” – kāpēc Lelde un Aivis Ceriņi arvien retāk manāmi sociālajos tīklos?

Lelde un Aivis Ceriņi. STV

Atpazīstamo TV personību Leldes un Aivja Ceriņu fani ir nobažījušies – pāris arvien retāk sociālajos tīklos savus sekotājus priecē ar privātās dzīves jaunumiem. Taču, izrādās, tam ir kāds būtisks iemesls. Sarunā ar Nauri un Aiju Brikmaņiem viņu jaunajā šovā “Ģimenes sarunājas”, Ceriņu pāris atklājis - līdz ar meitiņas Adeles piedzimšanu, krasi mainījusies viņu virtuālā dzīve un tehnoloģiju lietošanas paradumi.

Iedvesmojošā Cerinu ģimene neslēpj, ka šobrīd ļaujas sava veida detoksam no sociālajiem tīkliem un interneta, visu uzmanību veltot meitiņas audzināšanai: “Mums gribas būt ļoti klātesošiem. Un tas ir galvenais, ko apsolījām viens otram. Šis lēmums pienāca brīdī, kad Adele piedzima, jo mēs tik ļoti gribējām būt kopā ar viņu,” saka Lelde. Sievai pievienojas arī Aivis, atklājot, ka esot kopā ar meitiņu, pāris mobilos telefonus neizmantojot vispār – tie stāv nolikti kaut kur plauktā un paņemti vien tad, ja ir kāds neatliekams zvans.

“Ģimenes sarunājas” jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāks otrdien, plkst. 19:10 kanālā “ReTV”, kā arī trešdien, plkst. 22:00 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” uzzini arī, kāpēc Lelde uzskata Aivi par labāko tēti pasaulē un kā notika pirmā atzīšanās mīlestībā?

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...