Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Nedēļas horoskops 1. - 7.martam

Marta sākums (Image by Ana Krach from Pixabay)

Marta sākums (Image by Ana Krach from Pixabay)

Februāris jau noslēdzies, dodot vietu gaišajam, priecīgajam un spirgtajam martam un ne jau velti ir sakāmvārds "kā mēnesi vai gadu iesāksi, tāds būs viss šis periods". Aicinām martu sagaidīt ar labām domām un priecīgu prātu, lai viss mēnesis izvērstos pozitīvām emocijām piepildīts. Ko par to saka horoskops? Kas mūs sagaida marta pirmajā nedēļā no 1. - 7.martam?

Auns: Nedēļa solās būt pikanta!

Šonedēļ veiksmīgi veidosies visa veida kontakti ar ārzemniekiem! Pirmdien tu un partneris būsit romantiski noskaņoti, gribēsiet sagādāt viens otram patīkamus pārsteigumus. Savukārt, ja tev nav otrās pusītes, tieši nedēļas pirmajās divās dienās būs visvieglāk to satikt. 3.,4. martā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, kas sekmēs intīmās attiecības. Dzirkstelīte var parādīties pat to pāru starpā, kas jau sen ir kopā! Tomēr jāpiemin, ka arī karjeras jomā tevi gaida sasniegumi. Nedēļas nogalē veiksies stiprajam dzimumam.

Vērsis: Neļauj, lai tavas jūtas pret kādu ietekmē citu cilvēku spriedums

Apzinies, ko vēlies sasniegt, tad ātrāk tiksi pie kārotā! Ja meklē iepazīšanās, sadarbības kontaktu vides, tad nedēļas sākumā tās vairāk saistītas ar radošām vietām, savukārt vēlāk ar ezoteriskām. Ceturtdien vīrišķā planēta Marss no Vērša zīmes pāriet Dvīņos, tātad stiprais dzimums kļūs komunikablāks, kas palīdzēs biznesā. Neļauj, lai tavas jūtas pret kādu personu ietekmētu citu cilvēku spriedums, sevišķi tēva. Erotisko prieku baudīšanai piemērots 3.,4. datums, tikai nekļūsti vienveidīgs!

Dvīņi: Lieliska nedēļa jaunu kontaktu dibināšanai

Veiksmīgs laiks, ja vien noķersi pareizo vilni! Nedēļas veiksmīgākie datumi dažādās sfērās būs 1.,2.,5.,6. marts. Vari doties komandējumā, mācīties, veidot kā sadarbības, tā privātos kontaktus. Pirmdiena izvērsīsies visai romantiski, kopā ar otro pusīti svinēsiet tikai jums vien zināmus svētkus. Trešdien var sanākt saķeršanās ar mīļoto cilvēku, sevišķi ja esat vienaudži. Nedēļas nogalē abiem kopā vēlams doties brīvdienās uz kādu atpūtas vietu.

Vēzis: Mazāk uztraucies par citu cilvēku viedokli

Nedēļas moto - neturi sveci zem pūra! Centies izpausties kā darbā tā mīlas jomā. Pirmdiena var izvērsties par šī perioda romantiskāko dienu. Ja tava iecerētā persona ir pārāk kautrīga, lai uzaicinātu uz randiņu, tad rīkojies pats! Iespējams, brīžiem jutīsi sabiedrības vai vecāku spiedienu uz savu privāto dzīvi. Mazāk satraucies par citu cilvēku viedokli attiecībā uz tavu mīlas objektu. Intīmā joma nebūs galvenais, jo tevi piesaistīs attiecību dvēseliskā puse.

Lauva: Nedēļas nogalē ieplanāko kādu izbraukumu

Vīriešiem periods varētu izrādīties veiksmīgāks nekā Lauvas zīmes sievietēm! Izņemot svētdienu, pārējās nedēļas dienās vari izpausties ar pilnu vērienu. Romantiskiem vakariem, dvēseliskām sarunām, mīļiem pārsteigumiem vislabāk derēs 1.,2. marts. Savukārt, ja gribi pašapliecināties karjerā, izmanto nākamās divas dienas, kad Mēness atradīsies ambiciozajā Skorpiona zīmē. Piektdien, sestdien, vari sakravāt ceļa somu un kopā ar mīļoto doties nelielā izbraukumā.

Jaunava: Lielisks laiks, izmanto tev piedāvātās iespējas!

Lielisks laiks, izmanto tev piedāvātās iespējas! Nedēļas sākumā pats galvenais būt uzmanīgam pret otro pusīti, pateikt kādu komplimentu. Precēto pāru starpā valdīs īsta harmonija. Savukārt tiem, kas vēlas iepazīties, jāzina, ka 1.,2. martā to labāk varēs izdarīt radošā vidē, 4. datumā darbā, bet piektdien, sestdien interešu grupās. Kas attiecas uz profesionālo sfēru, tad šajā ziņā labāk veiksies Jaunavām, kas darbojas dizaina, arhitektūras jomās.

Svari: Nedēļas nogalē nelieto grādīgos dzērienus un izvairies no sieviešu intrigām!

Pirmdien, otrdien Mēness atradīsies tavā zīmē, arī pārējo planētu stāvoklis būs samērā gaisīgs, tāpēc laiku pavadīsi baudot dzīvi. Radošo jomu pārstāvji, kā nu kurš – viens pārdzīvos depresiju, cits sajutīs jaunu iedvesmu. Juristiem, ekonomistiem nav labākais laiks karjeras veidošanai. Interneta iepazīšanās nav vēlamas. Sievietes labāk sapratīsies ar gados vecākiem partneriem. Nedēļas nogalē nelieto grādīgos dzērienus un izvairies no sieviešu intrigām!

Skorpions: Iespējams, satiksi savas dvēseles radinieku

Mīlas jomā var notikt nozīmīgas pārmaiņas! Iespējama karmiska tikšanās, kas izmainīs tavu dzīvi. Kāds varbūt satiks savu īsto otro pusīti, tomēr svarīgi, lai pirms tam tu būtu nokārtojis attiecības ar bijušo partneri. Ja tev ir bērns no iepriekšējām attiecībām, tā nav problēma, tikai neslēp to! Jebkura veida intrigas un noslēpumi nāks gaismā! Profesionālās lietas veiksi ar lielu atbildības sajūtu, tomēr domās kavēsies citur.

Strēlnieks: Izbraucienos ar auto vai moci līdzi ņem kādu, kurš to novērtēs

Tavas laimīgākās nedēļas dienas var izrādīties piektdiena un sestdiena, tomēr arī pārējā laikā veiksies. Kad tiksi galā ar darba lietām, pievērsies mīlas jomai! Ja esi ar kādu kopā, jauki pavadīsiet laiku kopīgās nodarbēs. Piektdien patiks traukties ar auto vai mocīti, vēl labāk, ja blakus sēdēs kāda būtne, kas spēs to novērtēt! Strēlnieki, kas vēl nav paspējuši izšaut savas Amora bultas, var to darīt visas nedēļas garumā, izņemot svētdienu, kad dienas fons būs vairāk noslēgts.

Mežāzis: Darbs tev beidzot būs apnicis

Darbs un vēlreiz darbs, tev jau tas būs apnicis, vēlēsies izbaudīt arī privātās dzīves jaukumus. Starp citu, vientuļniekiem profesionālajā vidē pastāv labas iepazīšanās iespējas, sevišķi 4. martā. Kopumā šonedēļ būsi emocionāli noskaņots, beidzot gatavs atzīties otram jūtās! Erotiskā plānā var pietrūkt dzirksteles, bet šoreiz tas nebūs galvenais. Vēlēsies parūpēties par mīļotā cilvēka labsajūtu, un otrs noteikti to novērtēs. Nesāc satraukties par veselību, biežāk izej svaigā gaisā, pasporto!

Ūdensvīrs: Dodies uz radošiem pasākumiem un izbraukumiem

Marta pirmā diena būs kā radīta, lai iepazītos, ja esi viens. Tāpat arī vari sarīkot romantisku vakaru sev un otrai pusītei, ja tev tāda ir. Kāds varbūt jūtu uzplūdā atzīsies mīlestībā vai vēlēsies uzsākt kopdzīvi. Gados jaunākajiem Ūdensvīriem šī nedēļa var paiet samērā mainīgi. Īsti nebūs skaidras vēlmes attiecībā uz mācībām, karjeru, dzīves mērķi. Vēlams apmeklēt radošus pasākumus, doties braucienos, tikties ar līdzīgi domājošiem, jo tās ir vides, kur vari satikt radniecīgu dvēseli.

Zivis: Veiksme naudas un mīlas jomās garantēta

Laiks paies lieliski, ja nekautrēsies, nepaliksi otrā plānā! Saule un Venera šonedēļ atrodas Zivs zīmē, tātad veiksme naudas un mīlas jomās garantēta, ko vēl vairāk var vēlēties? Pieņem partnera uzaicinājumu doties kādā braucienā, sevišķi nedēļas nogalē. Erotiskā dzirkstele uzplauks jau sākot no trešdienas! Arī vientuļniekiem uzspīdēs saulīte, jo pastāv labas iepazīšanās iespējas visa perioda garumā. Nesatraucies, ja kāds par tevi baumo, droši vien viņam skauž!

Lasi arī šos horoskopus:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...