Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Nedēļas horoskops 18. - 24. aprīlis

Horoskops, <a href='https://www.freepik.com/vectors/scorpio'>Scorpio vector created by macrovector - www.freepik.com</a>

Horoskops, <a href='https://www.freepik.com/vectors/scorpio'>Scorpio vector created by macrovector - www.freepik.com</a>

Laikā no 2022. gada 18. līdz 24. aprīlim mēs, iespējams, iegūsim iespēju izjust visas emocijas, īpaši mīlestības un romantikas ziņā. Šķiet, ka nedēļas šakums var būt sarežģīts, taču otra puse būs mums par labu, kas nozīmē, ka šī nedēļa varētu būt ļoti laba nedēļa mīlestībai. Mēs varētu teikt, ka tā vai citādi mēs atradīsim mīlestību — pat ja ceļš, kas mūs tur ved, ir akmeņains. Kādam zodiakam būs arī darba konflikti, daži cilvēki šonedēļ var aiziet no ilgstoša darba. Tomēr nedēļai visi zaudējumi var un tiks izmantoti kā iedvesmas avots, un gūtās mācības faktiski pārvērtīsies gudrībā. Citiem vārdiem sakot, ja šīs nedēļas laikā piedzīvosim smagus laikus, mēs ne tikai kļūsim gudrāki par savām sāpēm, bet arī sāksim to dēļ kaut ko jaunu. Šī nedēļa nav sliņķiem! Šī ir darbības, darba un galvenokārt pārmaiņu nedēļa. Lūk arī katras zodiaka zīmes nedēļas horoskops no 2022. gada 18. līdz 24. aprīlim.

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Iepriekš minētās izmaiņas skars Aunus. Tas ir tas, no kā sastāvēs Aunu nedēļa, taču tas notiks kāda ļoti svarīga lēmuma rezultātā, ko grasies pieņemt. Pārmaiņas var attiekties pat uz dzīves vietu. Vai esi domājis par pārcelšanos, varbūt pat aizbraukšanu uz citu valsti? Šī ir nedēļa, kad domas par šāda veida plāniem nāk virspusē un pieprasa uzmanību. Auniem ir iespēja pilnībā mainīt savu dzīvi, ja tie būs pietiekami drosmīgi.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Ja nebūsi piesardzīgs, vari zaudēt naudu. Tas ir saistīts ar Vēršu neuzmanību. Tu esi kārtojis lietas, pieņemot, ka tās visas izdosies vienkārši tāpēc, ka tās ir bijušas pagātnē, taču spēlē ir jauns mainīgais, un tas maina to, kā lietas darbojas.Tas nozīmē, ka Tu nevari būt slinks, jābūt modram. Tas, ko Tu uzskati par pašsaprotamu, vairs nedarbojas ar tādiem pašiem noteikumiem. Lietas ir mainījušās, un, ja nepārvietosies līdzi laikam, zaudēsi laiku un naudu.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Šī nedēļa var pārvērst Tevi par muļķi mīlestības dēļ. Pastāv liela iespēja, ka kādu esi ļoti iemīlējis. Darīsi zināmas savas jūtas, un, kamēr domā, ka esi ļoti jauks un burvīgs, Tava iekārojamā persona, iespējams, paskatīsies uz Tevi, pasmaidīs un liks doties prom. Šķiet, ka esi iemīlējies kādā, kurš par Tevi ir pilnīgi neinteresēts. Tomēr tas nebūs pasaules gals, jo Tevī jau ir sajūta, kas zināji, ka tas notiks. Bet jāpamēģina ir! Arī atraidījums un spēja ar to tikt galā ir laba mācība.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Tu esi viena no zīmēm, kas gūs labumu no šīs nedēļas, lai gan tā var sākties nedaudz skarbāk, nekā to varētu iedomāties. Tas, kas sākas ar nopietnu strīdu ar dzīvesbiedru par nopietnām tēmām, beidzas ar jaunu saprašanos starp jums. Tas var tikai novest pie laimīgākas romantiskas dzīves. Tas, kas, Tavuprāt, ir pagājis uz visiem laikiem, ir ne tikai, lai paliktu ilgstoši, bet arī jaunas un uzlabotas attiecības, pateicoties pūlēm, kuras jūs abi esat gatavi pielikt attiecību labā.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Šonedēļ Tevi sagaida daudz darba, taču, iespējams, Tevi nenovērtēs. Tas būtībā nozīmē, ka vari justies aizvainots, ka dari darbu, un tas būs arī acīmredzams. Tomēr šobrīd Lauvām ir vienalga, kas notiek ar darbu, jo vienkārši vēlas saņemt algu un ātri to izdarīt, lai tiktu mājās. Iespējams, Tu pat gatavojaties aiziešanai no darba, darbojies pasīvi agresīvi, kad runa ir par darba dzīvi. Tie, kas strādā ar Tevi, var sākt aizvainot par Tavu klātbūtni un vēlēties, lai Tu vienkārši paliktu mājās. Ja esi gatavs zaudēt darbu, šī nedēļa to paties var sniegt.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Ir gadījumi, kad “skatīšanās no gaišās puses” Tev vienkārši nedarbojas, un šī nedēļa to liks sajust. Tu labprāt izmantotu visas piedāvātās iespējas, taču vienkārši neesi pietiekami ātrs, lai tās izmantotu. Turklāt Tu pieņem, ka šīs izmaiņas vienmēr būs Tavā labā. Un, kad tās palaid garām, kārtējo reizi tikai parausti plecus un sajūties apātisks. Lielu šīs nedēļas daļu pavadīsi, sakot sev, ka Tev ir vienalga, kaut arī Tu patiešām rūpējies pārāk daudz, un ceri, ka neviens to nepamanīs.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Iespējasms pārdomāsi, ko veici iepriekšējās nedēļās. Tas nenozīmē, ka nedēļa būs katastrofa, taču tas, ko Tu domāji, nenotiks "šonedēļ" pats par sevi. Tavus centienus kaut ko panākt šonedēļ traucēs planētu stāvoklis, jo šī vienkārši nav "lielā" nedēļa Tavām personiskajām pārmaiņām. Toties atkal nākamā nedēļa varētu būt īstā. Mēģini vienkārši izdzīvot šo nedēļu, esi pacietīgs un zini, ka Tev, iespējams, būs jāgaida nedaudz ilgāk, lai sasniegtu to, ko vēlies.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Nedēļas ironija ir tāda, ka lielākajai daļai darbību, kurās piedalies, būs nepieciešama pacietība un izturība. Tev patīk kontrole un paredzamība, un tas šonedēļ nenotiks. Iespējami vairāki notikumi, kad nevarēsi sevi savaldīt, lietas nebūs paredzamas, būs jāuzmin katra veiktā darbība un tās sekas. Šonedēļ Tevi gaida pārsteigumi. Būs jāsaglabā gan savs temperaments, gan sajūta, ka vēlies to visu jau pabeigt.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Šī nedēļa nesīs pūļu un rezultātus mācībās. Jau ilgu laiku Tu esi uzskatījis, ka vari tikt galā ar jebko. Iespējams, esi sācis domāt, ka esi kaut kāda īpaša būtne, kas mūžīgi tiek uzskatīta par "jautrāko" vai "radošo ģēniju". Tas ir licis domāt, ka kaut kā atšķiries no citiem. Taču šī nedēļa apgriezīs Tavu pasauli kājām gaisā un parādīs, ka neesi imūna persona pret dabas likumiem. Tas nozīmē, ka darīsi kaut ko tik ikdienišķu un nepieciešamu, ka varēsi pats pasmieties par šī visa viduvējību.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Šī nedēļa nav pirmā nedēļa, lai paveiktu lielisku darbu. Tavā darba situācijā ir bijušas dažas aizķeršanās, un šķiet, ka beidzot ir īstā sezona, lai novērstu problēmas un virzītu Tevi uz piemērotāku mērķi. Līdz ar to tagad jutīsies brīvāk. Vīzija par panākumiem tagad ir daudz pieejamāka. Tev veiksies labi šonedēļ un vēl labāk nākamajās nedēļās.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Šī būs lēmumu pieņemšanas nedēļa. Tu esi tas ģimenē, kuram ir jāizlemj par kaut ko svarīgu, un Tu priecājies, ka šī atbildība gulstas uz Tevi, jo Tev patiesi uzticas. Tu pieņem ātrus lēmumus, kas ietekmē citu cilvēku dzīvi, un visi iesaistītie ir pateicīgi par Tavu spēju domāt un darīt to, kas ir piemērots visiem iesaistītajiem. Šāda ātra reakcija cels Tavu pašcieņu un piepildīs ar pašapziņas sajūtu.

Zivis (19. februāris–10. marts)

Gatavojies piedzīvot jautru nakti vai divas kopā ar draugiem. Iespējams, ka šī nedēļa nebūs visa aizraujoša, taču noteikti lieliski pavadīsi dažas dienas kopā ar draugiem. Iespējams, vecie draugi atrodas pilsētā un viņiem ir nepieciešams kaut kas sabiedrisks. Tu esi viņu labā, un tas izraisa vēlmi būt tik sabiedriskam, cik vēlas Tavi draugi. Iespējams, kalsi plānus nedaudz ceļot nelielā attālumā. Zivis meklēs piedzīvojumus, tieši tam esat tik ļoti gatavi.

Nepalaid garām arī aprīļa mēneša horoskopu!

Apskaties arī savu trāpīgo horoskopu 2022.gadam:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...