Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Nedēļas horoskops 22. – 28. februārim

Kafijas krūze (Image by Free-Photos from Pixabay)

Kafijas krūze (Image by Free-Photos from Pixabay)

Neticami, bet laiks ātriem soļiem rit uz priekšu un pavisam nemanāmi jau pienākusi februāra pēdējā nedēļa. Ko sola zvaigznes katram horoskopa zīmju pārstāvim - vai gaidāmi vēl kādi pārsteigumi vai sabiedrībai būtiski notikumi? Ko sola februāra pēdējās nedēļas horoskops?

Auns nebīsies izrādīt savu mīļumu pašiem tuvākajiem

Pirmdiena iesāksies samērā emocionāli, pats brīnīsies no kurienes tevī tāds mīļums pret tuviniekiem. Lielu uzmanību pievērsīsi dažādu ģimenisku jautājumu kārtošanai, kas saistīti ar mājas labiekārtošanu un kādam arī ģimenes pieauguma plānošanu. Laika periodā no 24.-26. datumam, kad Mēness atradīsies ugunīgajā lauvas zīmē, tieši pretēji, tieksies pēc neatkarības, aktīvi pierādīsi sevi erotiskajā plānā. Brīvdienās laiku velti netērēsi, nodosies darbam. Veiksies auniem – bosiem.

Vērsim horoskops sola patīkamus pārsteigumus

Nedēļas sākumā un nogalē vari pievērsties nekustāmā īpašuma jautājumu kārtošanai. Varbūt vēlies celt māju vai izīrēt dzīvokli. Padosies arī dažādu saimniecisku lietu risināšana vai pats ķersies pie āmura un naglas. Ne viens vien tuvinieks var vērsties pie tevis pēc palīdzības, padoma. Neatsaki nelaimē nonākušam, bet domā arī par savām vajadzībām. Ceturtdien iespējami dažādi patīkami atgadījumi, varbūt uzlabosies materiālā situācija vai veiksies mīlas frontē.

Dvīņi var uzgavilēt: lietas beidzot raiti ies uz priekšu!

Vari uzgavilēt, jo beidzies retrogrādā Merkura stāvoklis, kas bremzēja visas lietas. Tu labprāt baudīsi dzīvi, sevišķi nedēļas vidū. Patiks labi paēst, smuki izskatīties, satikt draugus. Kāds zīmes pārstāvis varbūt pat iepazīsies. Atceries, ka bez izklaidēm vēl pastāv arī darbs. Ja neslinkosi, gūsi panākumus profesionālajā plānā. Tieši nedēļas nogale piemērota, lai aktīvi pastrādātu, parādītu sevi no labākās puses. Kāds varbūt interesēsies par mācību iespējām.

Vēzim jāgatavojas emociju uzplūdiem

Emocionāls periods. Pirmdien otrdien būsi sentimentāli noskaņots, varbūt pat nobirdināsi kādu asariņu. Toties nākamajās trijās dienās jūtu uzplūdā vai greizsirdības lēkmē, šķilsi zibeņus un mētāsi traukus. Nedēļa veiksmīgāka tiem, kas saistīti ar radošo pasauli, sevišķi interjera dizainu. Tāpat arī vēžiem, kam pieder savs bizness, jo tad neatliks laika ģimenes attiecību skaidrošanai. Tiem, kas tikko iemīlējušies svarīgi atzīties otram jūtās.

Lauva, uzmanies ar pārmērībām - tās var nenākt par labu

Šonedēļ pastāv labas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm, iekarot auditorijas uzmanību un pretēja dzimuma simpātijas. Viss pie viena nosacījuma, ja nepadosies slinkumam, pārmērībām dzīves baudīšanā. No 24.-26. februārim Mēness atradīsies tavā zīmē, kas sekmēs visu iepriekšminēto. Arī gultā sevi pierādīsi kā īstens lauva! Profesionālajā sfērā veiksies ar tūrismu viesmīlību, pedagoģiju saistītajiem. Svētdien pārāk kritiski attieksies pret apkārtējiem.

Jaunava, tikai nepārcenties, ļaujies romantikai

Svarīgi sabalansēt darbu un atpūtu. 22.,23.,27.,28. datumā būsi pārāk saimnieciski noskaņots, mīlas prieki un citas dzīves baudas tevi maz interesēs. Pirmdien tuvinieki tevi nomāks ar savām vajadzībām, tomēr tu pacietīgi pildīsi pienākumus kā darbā, tā atnākot mājās. Varbūt nolemsi pievērsties pedagoģijai vai pats pieteiksies kādiem kursiem. Ceturtdienas vakars var izvērsies visnotaļ romantiski, ja arī pats visam pieliksi roku. Sestdien kāds tev var sabojāt omu.

Svariem šajā nedēļā uzplauks ģimeniskās vērtības

Sev netipiski, nedēļas sākumā būsi vērsts uz ģimeniskām vērtībām, satrauksies par tuviniekiem. Ja tev ir bērni, gādāsi par viņu izglītību. Patiks, ja mājās valdīs draudzīga atmosfēra. Nākamajās dienās virsroku gūs personīgās intereses. Sirdī brīvie zīmes pārstāvji meklēs iespējas iepazīties. Starp citu, beidzot astroloģiski uzlabojas iespēja veidot pazīšanās internetā. Kas attiecas uz darbu, tad sevi vieglāk izpaust būs radošajiem zīmes pārstāvjiem.

Skorpion, esi pielaidīgāks un jaukāks pret kolēģiem

Partnerattiecībās galvenais būs savstarpējais uzticēšanās moments. Ja esi ģimenes cilvēks, centies nedēļas sākumā vairāk uzmanības veltīt mājiniekiem, nevis darbam. Karjeras veidošanai piemērots laiks no 24. februāra. Neesi pārāk bargs, prasīgs pret kolēģiem, padotajiem. Noteikti vēlams rast laiku ziemas sporta veidu baudīšanai (25.,26. datums), veselīgam dzīves veidam, pirts procedūrām (22.,23.,27.,28 datums). Vēl labāk, ja propagandēsi to arī citiem!

Strēlnieks varētu būt romantiski noskaņots

Tiem Strēlniekiem kam tuvi bērni, pedagoģija, patīk pamācīt citus kā dzīvot, šī nedēļa būs īsta medus maize! Mācībām un mācīšanai der teju jebkura diena, jautājums tikai kādā jomā. Strēlnieki ģimenes cilvēki rūpēsies par tuvinieku labsajūtu. Savukārt, neprecētie zīmes pārstāvji sevi aktīvi pierādīs mīlas lauciņā. Te pārsteigsi partneri ar romantisku vakaru, te ar neaizmirstamu erotisku nakti. Attiecībā uz naudas tērēšanu, esi piesardzīgs!

Mežāzim prātā būs tikai divas domas

Kopumā tevi interesēs divas tēmas – darbs, kā nopelnīt un mājas dzīve, tuvinieki. Ja tomēr gribi nedaudz atlaist grožus, tad zini, ka romantikas baudīšanai piemērotāks 22.,23. datums, savukārt, seksuālie prieki tevi uzrunās trešdien, piektdien. Radošie zīmes pārstāvji sevi spēs izteikt ceturtdien, kad mākslas aizgādne Venera pāries zivs zīmē. Veiksies arhitektiem, dizaineriem, režisoriem, amatniekiem. Sestdien pilnmēness laikā nesāc skaidrot attiecības!

Ūdensvīr, esi gatavs neparedzamām lietām

Gribēsi pavisam ko citu nekā dzīve piespēlēs. Varbūt nāksies rūpēties par kādu tuvinieku vai veltīt lielāku uzmanību bērniem, mazbērniem. Tu alksi brīvības, un ne tikai tāpēc, ka esi ūdensvīrs, bet gan tāpēc, ka to pastiprinās šī brīža astroloģiskais nedēļas fons. Galvenais nesastrādā muļķības! Vieglāk klāsies tiem, kam nav pastāvīgu saistību. Darba ziņā varētu veikties, ja vien netraucētu privātā plānā notiekošais. Daudzās lietās paļausies uz intuīciju.

Zivīm horoskops sola romantisku nedēļu!

Galvenie notikumi skars privāto jomu. Kāds zīmes pārstāvis saņems bildinājumu, cits pārvāksies dzīvot pie mīļotā cilvēka. Neizpaliks arī romantiskā un erotiskā attiecību puse, kas saaktualizēsies sākot no ceturtdienas. Gan darba, gan personīgajā ziņā veiksies, ja visu darīsi pārdomāti. Iespējamas saķeršanās ar gados vecākām sievietēm, bet pacenties stāvēt tam pāri! Vari iegādāties istabas augus, sevišķi smaržīgos, piemēram, pavasara vēstnešus hiacintes!

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...