Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Nedēļas horoskops 3.-9.oktobrim

Nedēļas horoskops, oktobris, Photo by Lucas George Wendt on Unsplash

Nedēļas horoskops, oktobris, Photo by Lucas George Wendt on Unsplash

Oktobra pirmā nedēļā būs samērā harmoniska, jo Venēra nodrošinās mīlestību, naudu un veiksmi. Nav gaidāmi lieli finansiāli satricinājumi. Ko sola zvaigznes oktobra sākumā? Lūk – nedēļas horoskops 3.-9.oktobrim!

Auns (21. marts - 20. aprīlis)

Viens nav karotājs, ja vien tas nav Auns! Un jā – Auns šondēļ spēs iekustināt jebkuru – kā viņš teiks, tā būs. Cilvēki Tevi klausīs, uz tevi paļausies, galvenais – nepārbiedē viņus ar savu pārmērīgo aizrautību!

Vērsis (21. aprilis - 21. maijs)

Vērsim nedēļa kā nedēļa, nekas īpašs. Šī nedēļa ir veltīta stabilitātei, sakrāj spēkus un tad citā reizē varēsi ļauties spēcīgākām emocijām. Ilglaicīgas draudzības var pārvērsties mīlas attiecībās, tikai vērīgāk jāpaskatās uz savu seno draugu. Arī finansiālais stāvoklis ir stabils.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīnim šoreiz jāatceras, ka lietām jāpieiet nevis ar sirdi, bet dažkārt arī ar prātu. Kad saskarsies ar izvēlēm, kas tev nāks priekšā, šo principu vienmēr paturi prātā – tas atmaksāsies. Nost ar liekām emocijām, šonedēļ godinām loģisko saprātu. Esi uzmanīgs pret likteņa pazīmēm - iespējams, zvaigznes brīdina par iespējamām briesmām.

Vēzis (22. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzim jāaizmirst jebkāda veida steiga un jācenšas izbaudīt šo laiku. Šonedēļ būs daudz prieka – tu to esi pelnījis! Neatkarīgi no tā, kāds laiks ir aiz loga, Tavās debesīs šonedēļ visi mākoņi izklīdīs un dzīve liksies skaista. Izbaudi to!

Lauva (no 23. jūlija līdz 23. augustam)

Kurš te ir tas piktais rūcējs? Stop! Lauva, nomaini savas dusmas pret maigākām jūtām, empātiju un žēlastību. Tev šķiet, ka visa pasaule pret tevi sazvērējusies, bet, ja atvērsi acis, pamanīsi, ka nav jau gluži tā, ka tev apkārt vieni ļaundari. Nevajag steigties ar pāragriem secinājumiem. Šonedēļ pacenties nomierināties un tikt galā ar savām emocijām.

Jaunava (no 24. augusta līdz 22. septembrim)

Jaunava lidināsies romantikas mākoņos. Liderīgais noskaņojums daudziem parādīs Jaunavu no pavisam citas puses – izrādās, arī pedantā Jaunava var kaut ko aizmirst, kaut ko nokavēt un kaut ko līdz galam neizdarīt. Taču kas par to, ja vien pati ir laimīga! Galvenais – nepalaid garām ko tādu, ko vēlāk nāksies nožēlot. Izvērtēr prioritātes un centies vismaz svarīgākās lietas savā dzīvē nokopt.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Oktobra sākums darba jomā būs grūts. Taču Tu tiksi galā, ja vien atradīsi cēloņus savam stresam. Centies sakārtot savas domas un ķermeni – apmeklē baseinu, aizej pie fizioterapeita vai dodies papļāpāt ar kādu radinieku. Jebkuras metodes ir labas, lai tiktu skaidrībā ar sevi.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Pēdējā laikā tu esi aizdomīgi vieglprātīgs. Kādam tas patiks, taču ne visi spēs novērtēt tavu smalko smeldzīgo humoru, tāpēc nezaudē modrību. Pretējā gadījumā vari nonākt konfliktā, kura seku likvidēšana vēlāk prasīs ilgu laiku. Vai Tev to vajag?

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Strēlnieks šonedēļ būs enerģisks bez gala, un tas ir brīnišķīgi. Taču necenties visu izdarīt pats! Iesaisti apkārtējos un redzēsi, ka vari sasniegt vairāk.

Mežāzis (22. decembris–20. janvāris)

Jaucējkrāns tek, tapetes lobās, un putekļi visapkārt, bet Mežāzim šonedēļ vienalga! Mežāzis oktobra sākumā gribēs dzīvot tā, kā pats vēlēsies. Galvenais – nepārdzīvo pārlieku un nevaino sevi slinkumā – tas pāries, kad pienāks laiks.

Ūdensvīrs (no 21. janvāra līdz 19. februārim)

Ūdensvīrs mēneša sākumā būs pieprasīts padomdevējs. Apkārtējo problēmu risināšana paņems tik daudz enerģijas, ka gandrīz neatliks laika sev, savam mīļotajam. Nepiemirsti, ka Tev nav jācenšas palīdzēt ikvienam – neviens neapvainosies, ja kādreiz atteiksi.

Zivis (20. februāris–20. marts)

Nesteidzieties iegrimt notikumu un intrigu virpulī. Kāds mēģinās ar tevi manipulēt, neuzķeries! Lai kas arī notiktu, neļaujies emocijām, labāk esi mēma kā zivs. Jebkuri vārdi, ko nejauši izspļausiet, vēlāk var tikt izmantoti pret jums.


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...