Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Nemāni sevi! Pazīmes, kas liecina - attiecībām tuvojas gals

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Lai arī kā negribētos to atzīt, reizēm attiecībām ir jābeidzas. Ja esot kopā ar partneri nejūties tu pats, jūs nepārtraukti strīdaties, vienam no jums vienmēr kaut kas neapmierina un tā vien gribas otram uzbrēkt un aizcirst aiz sevis durvis, zini, tās vairs nav veselīgas attiecības!

Kādas pazīmes liecina, ka attiecības beigušās?

Nav jābūt zinātniekam, lai spētu izsecināt, ka attiecības ir galā. Lai gan nereti turpinām tajās funkcionēt baiļu un pieraduma dēļ, ir jānovelk nobražātās rozā brilles un jāstājas pretī realitātei.

Ja esi ievērojis kādu no šīm pazīmēm, ej prom!

Nevienlīdzīga laika un naudas sadale kopīgu vajadzību apmierināšanai

Ja katru dienu pēc darba steidzies pirkt pārtiku un uz mājām gatavot, jo partnerim patīk labi paēst, vai esi spiests atrast otro darbu, lai apmierinātu otrās pusītes iegribas - tā nav vienlīdzība. Vēl negodīgāk ir vienmēr būt tam cilvēkam, kurš piekāpjas un kuram netiek nākts pretī. Noslāpējot savas emocijas un apmierinot tikai partnera vēlmes, agrāk vai vēlāk tu sāksi justies emocionāli izsmelts un attiecības sāks tevi kaitināt. Šādas attiecības nevienam nenāk par labu.

Viens no jums izmanto kopdzīvi savā labā

Dalīti izdevumi par komunālajiem un pārtiku ir pozitīva iezīme, taču - ja partneris vairās no sarunām par nākotni, un kur tajā redz tevi, tad uzmanies! Iespējams, ka partneris tevi izmanto tikai tāpēc, ka kopā ir izdevīgāk dzīvot, bet patiesībā neredz nākotni ar tevi.

Vēlme pavadīt laiku kopā ir zudusi

Ir normāli laiku pa laikam pavadīt vakarus kopā ar draugiem, taču, ja šī doma un vēlme tevi nomāc konstanti, un regulāri pieķer sevi pie domas, ka labāk pavadīsi kopā laiku ar draugiem, nevis otro pusīti - kaut kas nav kārtībā...

Tu nevari paļauties uz partneri

Ja braucot ceļojumā meklē draudzeni, kura izvedīs ārā suni un aplies puķes, nevis vari to uzticēt partnerim, vai saslimstot pašam nākas doties uz aptieku pēc zālēm, lai gan partneris zina, ka esi saaukstējies un varētu atvest tev gan zāles, gan nepieciešamo ēdienu un tējiņas - vai tiešām tev šis cilvēks ir vajadzīgs? Labās attiecībās šāds scenārijs nav iedomājams! Turklāt, ja viņš vai viņa mēdz aizmirst arī svarīgus datumus, nopirkt veikalā ēdienu, pēc kā esi vaicājis vai kādu ļoti svarīgu lietu, kas nepieciešama tieši konkrētajā dienā - tas nav labi.

Otrā pusīte tevi neuzklausa un neatbalsta

Ja pieķer sevi pie domas, ka labprāt vēlētos izrunāties par kādu sasāpējušu notikumu, kas ar tevi atgadījies, bet neko nestāsti partnerim, jo baidies no atbildes un tikt atraidīts, zini, ka nav vērts turpināt šīs attiecības! Ja parasti partnera atbilde uz tavu "čīkstēšanu" ir - būs jau labi!, kam negadās!?, Visiem tā notiek!, nevis patiesa iedziļināšanās tajā, kas tevi nomāc, vai vēl sliktāk - sāk tev uzbrukt, sakot , ka tevis teiktais ir bērnišķīgs un nesvarīgs? Bēdz, jo šāds partneris nevienam nav vajadzīgs!

Lomu sadalīšana un vainas uzvelšana

Ja kādreiz esi dzirdējis frāzi no partnera - tev jāmāk ieskrūvēt spuldze, jo tu esi vīrietis, kāpēc tu to nedari!? vai Tu esi sieviete, tev IR jāmazgā trauki!, tad šīs noteikti nav vienlīdzīgas attiecības un cieņa jūsu starpā nepastāv, vismaz ne no partnera puses. Šis ir sarkanais karogs, un stingrs "nē" zīmogs attiecībām!

Viens no jums nepārtraukti izsaka salīdzinājumus

Ja otrā pusīte šķietami pēdējos mēnešos ir pievērsusies citiem cilvēkiem vairāk nekā tev, vai tiešām gribi palikt šajās attiecībās? Nepārtrauktie salīdzinājumi par to, kā kāds kolēģis brīvdienās aizvedis ģimeni ekskursijā, kamēr TU nekad to nedari, vai kā Anna iestājusies pilatēs, kamēr TU visu laiku sēdi mājās, tas nenovedīs ne pie kā laba, jo partneris šķiet ir aizmirsis, kāpēc vispār iemīlējās tevī.

Tevi nepārtraukti vaino pie lēmumiem, kurus esat pieņēmuši kopā

Apnicis dzirdēt, ka vakariņas nemaz nebija tik garšīgas, kaut gan kopīgi izvēlējāties vakariņu vietu, un ka suņa vārds ir stulbs, lai gan kopīgi to izdomājāt? Visur tiec vainots vai vainota tikai tu? Tas parāda otrās puses necienīgo attieksmi pret tevi.

Pārmetumi par sīkumiem

Ja partneris dusmās katru dienu aizrāda, ka esi atkal atstājis neizmazgātu krūzīti istabā, vai pārāk ilgi skaties televizoru, vai pārāk bieži smejies - zini, ka kaut kas nav kārtībā. Ja mazās lietas, kas partneri agrāk nekaitināja, tagad sākušas viņu kaitināt, iespējams, dzirkstele attiecībās ir zudusi!