Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Oktobris sāksies ar rudenīgi lietainu un vēsu laiku

Rudens, foto by chulmin1700, pixabay.com

Rudens, foto by chulmin1700, pixabay.com

Septembris bija mitrs un dzestrs, daudzviet zāles virskārtā tika novērota arī salna. Tomēr, beidzoties aktīvajam veģetācijas periodam, turpmāk LVĢMC laika prognozēs salnas netiks atsevišķi izdalītas kā laika parādība. Līdzīgi kā aizvadītajās dienās arī nedēļas izskaņā un jaunnedēļ laika apstākļus noteiks ciklonu darbība. Laiks būs pārsvarā mākoņains, un daudzviet palaikam līs. Naktīs minimālā gaisa temperatūra būs +3…+8° robežās, piekrastē par pāris grādiem siltāks, savukārt dienās termometra stabiņš nepārsniegs +15° atzīmi, ziņo meteo.lv

Kāds laiks būs brīvdienās?

Sestdien mainīgs mākoņu daudzums vietām atnesīs īslaicīgu lietu, naktī nokrišņi gaidāmi galvenokārt Kurzemes piekrastē, bet dienā vairāk līs iekšzemē. Vējš būs lēns, un no rīta atsevišķos rajonos sabiezēs migla. Naktī valsts lielākajā daļā gaiss atdzisīs līdz +3…+7°, siltākam gaisam saglabājoties piekrastē, kur nebūs vēsāks par +6…+9°. Dienā maksimālā gaisa temperatūra būs +11…+14° robežās.

Svētdien debesis būs apmākušās, un nokrišņu būs vairāk - daudzviet palaikam līs. Saglabāsies lēns vējš, un naktī gaiss atdzisīs līdz +5…+10°, bet dienā nebūs siltāks par +9…+13°.

Kādu laiku sola jaunās nedēļas sākumā?

Ar līdzīgiem laika apstākļiem iesāksies jaunā darba nedēļa. Arī pirmdien daudzviet līs, debesis skaidrosies vien vietām rietumos. Naktī minimālā gaisa temperatūra gaidāma +6…+11° robežās, bet dienā maksimālā gaisa temperatūra būs tāda pati, kā dienu iepriekš. Otrdien un trešdien laiks būs sausāks, tikai vietām nedaudz uzlīs. Šajās naktīs gaisa temperatūra pazemināsies līdz +3…+7°, piekrastes rajonos būs siltāks, tur +6…+11°. Savukārt dienās maksimālā gaisa temperatūra būs vien +10…+13°.

Pēc šī brīža prognozes darba nedēļas otrajā pusē nokrišņu būs vairāk. Dominēs lēns vējš, tomēr ceturtdien piekrastē dienvidu puses vējš pastiprināsies un vietām būs brāzmains. Naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zem +5° atzīmes, bet dienās maksimālā gaisa temperatūra gaidāma +9…+14° robežās.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...