Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Olga Kambala bezgala sašutusi par mātēm-dzeguzēm

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

“Es tās sievietes, tās dzeguzes, kuras sataisa bērnus un tad vēl pavisam maziņus pamet velns zina kur, un mierīgi aiziet, es viņas varētu …” – tik dusmīgu, šķiet, citkārt nosvērto un diplomātisko Olgu Kambalu realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāji vēl nav redzējuši. Izsakoties par to, ko labprāt ar šādām ne-mātēm izdarītu, pār Kambalas kundzes daiļajām lūpām bez aiztures veļas visskarbākie vārdi. Kas tad Olgu ir tik ārprātīgi saniknojis?

Izrādās, pēdējais piliens briestošajā saspīlējumā bijis Kaspara brāļa bērnu mātes telefona zvans no Anglijas. Kā zināms, jau kādu laiku Kambalu ģimenē uzturas arī Kaspara mazie radinieki, liekot Olgai pamatīgi mainīt savu ierasto dienas kārtību un sagādājot papildu rūpes. Un tagad, tā vietā lai pateiktos Olgai par viņas ieguldījumu, bērnu māte, kura turklāt puiku audzināšanu atstājusi tēva ziņā, sarīkojusi īstu nopratināšanu – sak, vai mani bērni pie tevis ir paēduši, vai kabatas nauda ir pietiekama, vai nestaigā pa vakariem apkārt, un tā tālāk. Tāda vismaz ir Olgas versija par telefona sarunu, un fakts, ka “tā dzeguze” atļaujas pamācīt viņu, četrus bērnus godprātīgi izaudzinājušu māti, sievietē izraisījis nebeidzamu sašutumu.

Turklāt šie notikumi Olgai atsauc atmiņā pagātnes notikumus viņas iepriekšējā ģimenē pirms 18 gadiem, kad nācās kļūt par audžumammu mazajam Ņikitam – citas tādas “dzeguzes” pamestajam dēliņam. Vai saspīlējumus izdosies mazināt? Kā Olga turpmāk jutīsies nu jau piecu bērnu māmiņas lomā? Skatieties realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” sērijas!

Skatieties arī:

Olga Kambala atklāj, ka patiesībā viņai ir četri bērni

Kaspara brāļa bērni Olgas dzīves kārtību sagriezuši kājām gaisā

Kā lētāk pabarot lielu ģimeni - Olgas padomi mājsaimniecības jomā


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...