Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Olga Pēterbaznīcas tornī piedzīvo panikas lēkmi

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Pēterbaznīcas torņa apmeklētāji bijuši liecinieki skaļai Kambalu pāra ķildai, kas aizsākās vairāku metru augstumā virs Rīgas jumtiem un pēcāk turpinājās arī Vecrīgā. Ģimene nolēmuši pavadīt laiku kopā, taču iecerētā izklaide izvērtās pavisam citādāka kā sākotnēji plānots jo Olgai, izrādās, ir paniskas bailes no augstuma.

Jau pati uzbraukšana tornī sievietei prasa lielu saņemšanos, bet skatu laukumiņa malām Olga vispār netuvojas. Taču ar to nav līdzēts, Olgai milzu stresu sagādā pārējās ģimenes, viņasprāt, pārdrošo izdarību novērošana. Kaspars, būdams liels joku plēsējs, nevar no tiem atturēties arī šajā situācijā, un imitē lēcienu. Tas nu Olgai ir par daudz, saspringtie nervi “dod vaļā”, sākas īsta panika lēkme, asa vārdu pārmaiņa, un ģimenes mamma dodas lejā, drošībā.

Kā vēlāk Olga paskaidro raidījumā “Slavenības. Bez filtra”, viņas bailēm no augstuma ir reāls pamats – savulaik Olga kļuvusi par aculiecinieci nelaimes gadījumam, kad viņas kaimiņiene izkritusi pa sestā stāva logu. Olga bijusi klāt arī sievietes pēdējos dzīves mirkļos, un tas atstājis paliekošu traumatisku iespaidu. Nomierinājusies viņa atzīst, ka īsti normāla reakcija tā vis nav, un, iespējams, vajadzētu doties pie psihologa. Arī Kaspars ir sapratis savu kļūdu – ne visās situācijās jokošana ir vietā : “Nu jā, reizēm es uzvedos kā idiots.”

Satraucošos notikumus tornī un Olgas skaidrojumu variet vērot 1188 Play video!

Skatieties arī:

Kambalu pārim būs nopietnāk jāpievēršas zēnu skolas darbiem

Olga mēģina izklaidēt savu daudzbērnu ģimeni

Kā ekonomiskāk pabarot lielu ģimeni - Olgas pieredze


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...