Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Olgas Kambalas meitas izbauda populārā uzvārda privilēģijas

Olgas Kambalas meitas, 1188 Play ekrānšāviņš

Olgas Kambalas meitas, 1188 Play ekrānšāviņš

Olgas Kambalas vecākās meitas par mātes ideju piešķirt viņam Kambalu uzvārdu ir stāvā sajūsmā. Jau tagad, kaut viņas ir tikai Kaspara audžumeitas, meitenes ir novērtējušas privilēģijas, ko sniedz saistība ar bijušo basketbola slavenību. “Kad to pieminam klubiņos pie ieejas, tas nostrādā vienmēr. Es vēl pajautāju, vai man piezvanīt patēvam, bet apsardze vienmēr saka – nevajag, ejiet .. Un tā mēs ejam .. vienalga cik gara rinda, tā uz mums neattiecas” lepni smej vecākā no māsām.

Arī Kaspars par meiteņu lēmumu jūtas priecīgs un pagodināts: “Jā, man tas ir gods, ka viņas tā izvēlējās. Viena ģimene, visiem viens uzvārds – apsveicu meitenes kā Kambalu dzimtas jaunpienācējas.”

Oficiālajai uzvārda maiņai ir tikai viens šķērslis – tai nepiekrīt Olgas bijušais vīrs un meiteņu oficiālais tēvs. Ilgus gadus neizrādījis nekādu interesi ar atvasēm kaut sazināties, nu viņš saskatījis iespēju uzlabot savu finanšu stāvokli un par piekrišanu pieprasījis apaļu naudas summiņu.

Taču ir viena lieta, par ko Olga bijušajam ir pateicīga – tie ir labie gēni, kurus visas trīs ir mantojušas. Vairāk par Olgas pārdomām šajā sakarā uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Olgas bijušais pieprasa naudu par piekrišanu meitu uzvārda maiņai

Vai Olga Kambala tiešām tērē 10 tūkstošus mēnesī?

Olga Kambala atklāj, kas viņu attur ceturto reizi kļūt par māmiņu


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...