Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Patēriņa kredīts mājsēdes laikā

Aizdevums, foto - Markus Spiske

Aizdevums, foto - Markus Spiske

Ja ir kaut kas, ko mums ir iemācījis aizvadītais gads un “mājsēde”, tad topa augšgalā noteikti ierindojas ienākumu un izdevumu pārskatīšana. Daudziem ir sarukuši ikdienas un spontānu izdevumu tēriņi pavisam vienkārša iemesla dēļ - vairs nav tik daudz iespēju, kur iztērēt naudu. Tādēļ šis ir ideāls mirklis, lai sakārtotu lielākas lietas - saremontēt auto, veikt dzīvokļa labiekārtošanu vai nokārtot parādsaistības.

Mājokļa labiekārtošana un darbs no mājām

Šobrīd mēs visi pavadām daudz laika mājās, taču īpaši svarīgs mājokļa jautājums ir kļuvis tiem, kas strādā no mājām. Ja iepriekš nebija laika pievērst uzmanību pilošajam krānam, noplīsušajām tapetēm un izdilušajam dīvānam, tad tagad daudz ko atdotu par omulīgu mājokli.

Viss ir Tavās rokās - tikai ņem un dari! Laika trūkums vairs nav attaisnojums un arī finansiālais slogs ir mazāks, jo naudu vairs nav, kur īsti tērēt. Kādēļ gan neizmantot šo mirkli, lai veiktu nelielu remontu? Talkā var nākt patēriņa kredīts, kas paredzēts tieši šādam mērķim.

Auto remonts - vai tiešām šobrīd vajadzīgs?

Diemžēl ziema nav draudzīgākais gadalaiks auto īpašniekiem, jo tieši tad visbiežāk mēdz saplīst automobiļi. Lai arī labumu šeit ir grūti saskatīt, tomēr labā ziņa ir tā, ka šodienas apstākļos mēs tik daudz vairs nebraukājam apkārt. Tāpēc izmanto šo brīdi, lai pavisam savestu kārtībā braucamrīku un, kas zina - iespējams jau vasarā varēsim atsākt ceļot.

Ja šobrīd nav attiecīgo finanšu, dodies uz iepriekšējā paragrāfā minēto linku un apskati savas iespējas. Patēriņa kredīta priekšrocības:

● Aizpildi pieteikumu internetā;

● Paraksti līgumu attālināti;

● Pēc 15 minūtēm saņem naudu;

● Pirms kredīta ņemšanas noskaidro iespējamo ikmēneša maksājumu.

Svarīgi - pirms aizdevuma piešķiršanas tiks izvērtēta Tava kredītspēja. Pārliecinies, vai esi atmaksājis visas parādsaistības un vai šobrīd vari atļauties jaunu aizņēmumu.

Atdod visus parādus

Esi kādam parādā? Varbūt pat vairākām iestādēm? Tad Tu noteikti zini, ko nozīmē augstie un šķietami nebeidzamie ikmēneša procentu maksājumi. Labā ziņa ir tā, ka kredītdevēji aizvien biežāk piedāvā apvienot vairākus kredītus vienā lielākā aizdevumā ar ērtāku apmaksas grafiku un mazāku ikmēneša maksājumu.

Izveidojot vienu ikmēneša maksājumu, būs vieglāk kontrolēt un plānot savu ienākumu un izdevumu plūsmu. Kā zināms, haoss ne pie kā laba nenoved nevienā jomā, tādēļ droši uzdod sev interesējošus jautājumus kredītdevējam, lai nonāktu pie sev ērtākā risinājuma.

Kāda ir minimālā un maksimālā kredīta summa?

Patēriņa kredīts dažādās kredītiestādēs var ievērojami atšķirties aizdevuma un atmaksas termiņa ziņā. Viens kredītdevējs kā maksimālo summu var izsniegt tikai 5000 eiro, savukārt citam maksimālā aizdevuma summa var būt pat 20 000 eiro. Šī iemesla dēļ ir rūpīgi jāizskata katrs piedāvājums, lai atrastu sev izdevīgāko un ērtāko variantu.

Piemēram, aizdevums.lv kā maksimālo patēriņa kredīta summu privātpersonām piedāvā 7500 eiro, taču, ja klients ir kvalificējies VIP programmai, tad aizdevuma summa var sasniegt 15 000 eiro. Vairāk info atradīsi mājaslapā.

Pats galvenais - neņemt kredītu tikai ņemšanas pēc, bet gan rūpīgi pārdomātam mērķim. Jo šobrīd pats galvenais ir nosargāt darba vietu, veidot iekrājumus un sakārtot galvenos mājokļa jautājumus. Lai izdodas!

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...