Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Pauniņš, Počs un Jenny May šovā “Vakariņš ar savējiem” savāra ziepes

Vakariņš ar savējiem, 360TV

Šonedēļ šovā “Vakariņš ar savējiem” pie ģimenēm visā Latvijā dodas trīs slavenas personības – dziedātāja Jenny May, aktieris Mārtiņš Počs un grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš. Jau pats pirmais vakariņš solās būt īpaši krāšņs, jo trīs labākie draugi Ingus, Klinta un Salvis, ir pamatīgi piestrādājuši ne tikai pie dekorācijām, bet arī īpašām izklaidēm. Arī noēšanās būs pamatīga un garšu kārpiņas būs vairāk kā apmierinātas. Ingus, kā deju pasniedzējs, protams, liks arī slavenībām dejot un ne visām ar dejošanu ies tik labi, kā gribētos. Īpaša vakara tēma – trakākā fotosesija, kur ar savu stāstu vislabāk izcelsies Maija jeb Jenny May. Par kādu intīmu fotosesiju viņa atklās pārējiem? Vakara kulminācija būs pavisam baisa un spiedzieniem pilna. Ingus, Salvis un Klinta vedīs slavenības un šausmu istabu. Maniaks ir gatavs noķert visus un bailes būs pat saožamas gaisā!

Tālā slavenību ceļš ved uz nedaudz tālāku Latvijas nostūri, pie pašas Lietuvas robežas, kur viesus pie sevis uzņems Līga un Vents ar saviem bērniem. Harmonija, miers un romantika, tieši šie trīs vārdi vislabāk raksturo Zilberu ģimeni, kā arī visa vakara sajūtu un noskaņu. Šajā vakariņā būs arī skaista izklaide - tiks vārītas ziepes, burtiskā nozīmē. Asinis tomēr tiks nedaudz uzsistas un viss vakars nebūs tik mierīgs. Vents savā īpašajā limuzīnā – žigulī, vedīs slavenības uz ārzemēm. Vai visi būs padomājuši par dokumentiem? Normunds paspēs arī padalīties ar īpašu stāstu, kā ticis apzagts veselas trīs reizes.

Trešajā vakariņā visi satiksies pie rīdziniekiem Līgas un Edgara Graudiņiem. Pašā vakara sākumā jau slavenības skars problēmas – Mārtiņš ir saslimis un nevarēs ierasties, tāpēc vakaru vēros attālināti. Normunds un Jenny May ir gatavi ballītei arī divatā. Liels izbrīns gan abiem ir ienākot Graudiņu ģimenes mājā, jo abi saprot, ka ir ieradušies uz dzimšanas dienas ballīti, bet viņiem nav dāvanu. Kura no slavenībām viesus uzņems pie sevis mājās, ļaujot Latvijas ģimenēm justies kā savējiem? To skatieties aizraujošajā šovā “Vakariņš ar savējiem” no 3. līdz 6. oktobrim plkst. 19:20 kanālā 360TV un internetā 1188 Play.

Zemāk skaties spilgtākos mirkļus no šova "Vakariņš ar savējiem", bet vairāk lasi šeit:


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...