Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Pēc drēgnas darba nedēļas nāks siltākas brīvdienas

Laika ziņas (Image by Peggychoucair from Pixabay)

Laika ziņas (Image by Peggychoucair from Pixabay)

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs informē, ka šonedēļ varam rēķināties ar drēgnākiem laikapstākļiem nedēļas sākumā, bet nedēļas noslēgums jeb brīvdienas solās būt nedaudz siltākas.

Laikapstākļi pirmdien, otrdien un trešdien

Pirmdien laiks būs daļēji mākoņains, vietām centrālajos rajonos gaidāms lietus. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļaustrumu, ziemeļu vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +9…+14°, bet dienvidaustrumos zem lietus mākoņiem vien +4…+8°. Nakts uz otrdienu būs vēsa, jo ielākajā daļā valsts teritorijas gaiss atdzisīs līdz +1…+6°, par dažiem grādiem siltāks būs vien vietām piekrastes reģionos. Otrdien un trešdien daudzviet uzspīdēs saule. Saglabāsies lēns līdz mērens ziemeļu puses vējš, un gaiss iesils vien līdz +7…+12°. Naktīs gaisa temperatūra noslīdēs līdz +2…+7°.

Laikapstākļi darba nedēļas otrā pusē

Nedēļas otrajā pusē, Latvijā ieplūdīs siltāka gaisa masa un gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Naktī uz piektdienu valsts teritoriju no rietumiem sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ visā valsts teritorijā gaidāms lietus, kas turpināsies arī piektdien dienā. Pastiprināsies arī vējš, naktī jūras piekrastē, bet dienā jau daudzviet brāzmās sasniedzot 15-18 m/s.

Laikapstākļi brīvdienās

Arī sestdien laikapstākļi būs līdzīgi: daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, taču dienas gaitā nokrišņi mitēsies un mazināsies arī vēja brāzmas.Prognozes liecina, ka svētdien nokrišņi nav gaidāmi, un gaisa temperatūra diennakts gaišajās stundās visā valsts teritorijā būs ap +15°, savukārt naktī uz pirmdienu nebūs vēsāks par +8°.

Te uzzini, kādi laikapstākļi valda slavenību dzīvēs:

  • Igors Linga asarām acīs par dzīvi pēc brāļa zaudējuma: bija jāsāk no nulles;
  • Magone pirmo reizi pie auto stūres tā dod grīdā, ka draudzene lūko pēc validola;
  • Baiba Sipeniece: ja mīlestība beigusies, labāk katram iet uz savu pusi;
  • Pareizs lēmums vai neprāts? Bindri kļuvuši par kolēģiem.

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...