Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Piesakies “Vakariņš ar savējiem” un dodies ciemos pie slavenībām

pieteikšanās šovam "Vakariņš ar savējiem", 360TV

Sākusies pieteikšanās atraktīvam TV šovam "Vakariņš ar savējiem"! Vai esi kādreiz vēlējies satikties ar atraktīvo TV personību un dziedātāju Roberto Meloni? Varbūt Tavs sapnis ir pavakariņot kopā ar aktrisi Regīnu Devīti, vai uzdziedāt kopā ar Lieni Šomasi? Kanāls 360TV aicina pieteikties Latvijas foršās un atraktīvās ģimenes sirsnīgajam pašmāju šovam “Vakariņš ar savējiem.” Tajā ir iespēja ne tikai uzņemt pie sevis ciemos iemīļotākās pašmāju slavenības, bet arī pašam doties pie ciemos un uzzināt, kā dzīvo un cik meistarīgi viesus prot uzņemt populāri aktieri, mūziķi, TV personības un sportisti.

Šovs “Vakariņš ar savējiem” jaunā sezona pie skatītājiem nonāks jau septembrī, un šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikt savu dalību tajā, lai jau pavisam drīz izklaidētos neaizmirstamā burziņā kopā ar iemīļotajām slavenībām. Tu esi lielisks pavārs un māki sarīkot svētkus ikvienam ciemiņam? Jau sen esi gribējis “uzsist klaču” ar savu mīļāko dziedātāju, aktieri vai sportistu? Šī ir tava lielā iespēja!

Pieteikšanās TV šovam:

Pieteikšanās šovam ir pavisam vienkārša: Tev jāaizpilda pieteikuma anketa - Dodies uz Brivdienas.tv, aizpildi anketu un meties piedzīvojumā kopā ar savējiem. Ja tieši Tu izrādīsies īsts meistars viesu izklaidēšanā, slavenības sarīkos grandiozus svētkus savās mājās tieši Tev!

Projektam aicinātas pieteikties ģimenes, kuras ir gana drosmīgas un atraktīvas, lai pie sevis mājās uzņemtu slavenības un pārsteigtu viņus ne tikai ar gardu maltīti, bet arī neaizmirstamu ballīti.

Kamēr gaidi 360TV šova "Vakariņš ar savējiem" jauno sezonu, iemet aci 1188 Play - tur online pieejamas visas šova iepriekšējās sezonas sērijas.

Ieskaties arī šeit:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...