Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Rīgā notiek zemessargu apmācības; iespējami skaļi, munīcijas radīti trokšņi

Zemessargu mācības (Image by Jack Sellaire from Pixabay)

Zemessargu mācības (Image by Jack Sellaire from Pixabay)

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka no 23.jūlija līdz 26. jūlijam militārajā bāzē Linezera ielā 6 norisināsies Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 13. Kājnieku bataljona rīkotas militārās mācības, kurās piedalīsies vairāk nekā 70 karavīru un zemessargu. Mācību laikā tiks izspēlēta bāzes atgūšana un aizsardzība. Daļa mācību norisināsies arī Sužos.

Informācija iedzīvotājiem!

Mācību laikā tiks izmantota salūtmunīcija un citus imitācijas līdzekļi, kas rada tikai skaņu, bet neapdraud apkārtējos cilvēkus. Šie imitācijas līdzekļi tiks izmantoti gan militārās bāzes teritorijā, gan ārpus tās, bet tikai diennakts gaišajā laikā. Zemessardzes 1. Rīgas brigāde aicina iedzīvotājus nesatraukties, redzot mācību nolūkā pārvietojamies militāro transportu un zemessargus formastērpos, ar ieročiem un sakaru līdzekļiem, un izturēties pret mācībām ar izpratni.

Zemessargi gan ar kājām, gan ar tehnikas vienībām pārvietosies arī pa koplietošanas ceļiem.

Ja vēlies pieteikties zemessardzē, zvani uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811. Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: https://www.zs.mil.lv/


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...