Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Rīgas iedzīvotāji var pieteikties attālinātajiem latviešu valodas kursiem

Attālinātie kursi (Image by Jared Rendell from Pixabay)

Attālinātie kursi (Image by Jared Rendell from Pixabay)

No pirmdienas - 11. janvāra - tiem, kuri savu dzīvesvietu ir deklarējuši Rīgā, var attālināti apgūt latviešu valodu, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD). Kursi notiks bez maksas.

Kā var pieteikties latviešu valodas kursiem?

Informācija par pieteikšanos, tajā skaitā izglītības iestāžu saraksts un to kontakttālruņi būs pieejami tīmekļa vietnē www.integracija.riga.lv. Kursi pirmajā pusgadā notiks attālināti, un tiem pieteikties varēs, sazinoties ar iestādēm telefoniski.

Valodas apmācības iestādi Rīgas iedzīvotāji varēs izvēlēties paši, atbilstoši pievienotajam sarakstam, un pieteikties tieši pie kursu īstenotājiem.

Konkurss „Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem” tiek īstenots Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, un tā mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina iespēju pieaugušajiem Rīgas iedzīvotājiem, izņemot skolēnus un bezdarbniekus, apgūt latviešu valodu A un B līmeņa ietvaros. Šādi kursi tiek nodrošināti no 2010. gada, un šajā laikā kursus apmeklējuši jau vairāk nekā 14 000 iedzīvotāji.

Ja vēlies apgūt vēl kaut ko vai pārkvalificēties, tev noderēs šie raksti:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...