Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Satiksmes izmaiņas Rīgā

Rīgas mikrorajons, satiksme, Image by Aleksejs Bergmanis from Pixabay

Rīgas mikrorajons, satiksme, Image by Aleksejs Bergmanis from Pixabay

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde informē par vairākām īslaicīgām un ilgāka laika perioda satiksmes izmaiņām Rīgas centrā un mikrorajonos.

Imanta un Beberbeķi

Imantā un Beberbeķos, saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem no 17. maija līdz 17. oktobrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Sātiņu ielā, darbus veicot pa posmiem. Šajā pašā laika periodā būs slēgta transportlīdzekļu satiksme arī Beberbeķu 9. līnijā, posmā no Krotes ielas līdz Turlavas ielai, neveicot darbus Krotes ielas un Beberbeķu 9. līnijas krustojumā.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajos ielas posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma un operatīvā transporta satiksmi.

Satekles un Dzirnavu ielu krustojumā

No 18. līdz 27.maijam saistībā ar lietus ūdens kanalizācijas tīklu pārbūvi tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Satekles ielas un Dzirnavu ielas krustojumā.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, sabiedriskā un operatīvā transporta satiksmi.

Kalpaka bulvārī

No 17. līdz 19. maijam saistībā ar siltumtīklu rekonstrukcijas darbiem Kalpaka bulvārī tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kalpaka bulvārī, posmā no Elizabetes ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi, un sabiedriskā transporta pieturvietas pārcelšanu.

Lasi arī:

  • Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Salu tilta
  • Turaidā sāks pārbūvēt ceļu: Jārēķinās ar ievērojami lēnāku satiksmi
  • Ceļu satiksmes likumā plānots iekļaut elektroskrejriteņus- braukt ar tiem varēs no 14 gadu vecuma

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...