Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Šorīt Rēzeknē īpaši bīstami braukšanas apstākļi

Uz ceļa ledus (Image by Hannes Hauptmann from Pixabay)

Uz ceļa ledus (Image by Hannes Hauptmann from Pixabay)

Autovadītājiem Rēzeknes apv idū jābūt īpaši piesardzīgiem: tur līst sasalstošs lietus un ceļi intensīvi apledo. Šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu galvenokārt pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Latgalē un daļā Vidzemes. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos joprojām ir iesaistītas 25 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi šorīt ir:

  • uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Pļaviņām līdz Baltkrievijas robežai;
  • uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) visā tā garumā;
  • uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) visā tā garumā,
  • kā arī uz valsts reģionālajiem autoceļiem Preiļu, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas, Cēsu, Valmieras, Valkas, Madonas un Gulbenes apkārtnē.

Šādos laika apstākļos autobraucējus aicinām būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Aicinām informēt par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Lasi arī šos rakstus:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...