Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Trombonista Vaira Nartiša Instrumentālā StandUp izrāde "PŪT un PALAID" visā Latvijā

Vairis Nartišs, ekrānuzņēmums

Vairis Nartišs, ekrānuzņēmums

Viens no labākajiem Latvijas trombonistiem, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas mākslinieks,. pūšaminstrumentu izgudrotājs Vairis Nartišs publikas uzmanībai piedāvā jautru instrumentālā stand up žanra izrādi "Pūt un Palaid!", kura no 3.jūlija dodas Latvijas koncertturnejā, informē Vairis Nartišs, Music store NartissLV, SIA ES projekti.

Izrāde tiek veidota no vairākiem numuriem, kuri ir kā piedzīvojumi un jautri stāsti no dzīves, ietērpjot tos instrumentālās performancēs.

Koncertprogrammas - izrādes atskaņojumā tiek izmantoti visdažādākie instrumenti - trombons, vienīgais Latvijā esošais un gandrīz 4 metrus garais alpu rags, viena no 4 pasaulē uzbūvētajām Subkontrabastrompetēm, kuru izgudrojis Vairis Nartišs, blokflauta, kura tiek spēlēta ar degunu, pūšamais no burkāna, kurš tiek uzbūvēts skatītāju acu priekšā un citi mūzikas instrumenti.

Vairis Nartišs par tapušo izrādi saka: "Mēs esam pārdzīvojuši smagāko izloāciju un lielāko krīzi mūsu atjaunotās valsts laikā. Nav noslēpums, ka māksliniekiem šis laiks bija īpaši smags - nācās iztikt bez skatītāju līdzjušanas, klātbūtnes un aplausiem. Lai arī joprojām esam spiesti dzīvot, kaut nu jau nelielos, bet tomēr ierobežojumos, esmu priecīgs klausītājiem piedāvāt manis izloloto izrādi "PŪT un PALAID" Latvijā nebijušā - instrumentālā StandUp žanrā.

Vienmēr esmu bijis cilvēks, kurš savās muzikālajās performancēs ir meklējis visdažādākos un vistrakākos izpausmes veidus. Šoreiz, lai tā ir jauna izpausmes forma izrādes veidā, izmantojot ļoti plašu mūzikas instrumentu klāstu - trombonu, vienīgo Latvijā esošo Alpu ragu, manis izgudroto milzu tauri, Subkontrabastrompeti. Tāpat izmantošu skatītāju jau iemīļotos iepriekš neredzētos dārza aksesuārus - dārza šļūteni, lejkannu, bērnu āmurīti, elektriskā urbjmašīnu un burkānu, kuri manā dziesmas "Don’t worry be Happy" versijā pārtaps gan par taurēm, gan perkusijām. Šī ir jauna pasaules situācija, kad mums ir brīvs brīdis, lai radītu un realizētu jaunas, dažreiz pat trakas idejas, kā arī atrastu neparastus izpausmes veidus. Esmu pārliecināts, ka pēc šīs krīzes mēs mainīsimies. Un mainījušies mēs būsim ne tikai savās muzikālajās izpausmēs, bet arī savā dzīves uztverē. Jo, kā teica Rainis - Pastāvēs, kas pārvērtīsies…"

Pirmās izrādes notiks sekojošās vietās:

- 3.jūlijs, plkst 20:00, Zasa

- 4.jūlijs, plkst. 19:00, Kokneses Pilsdrupas

- 10.jūijs, plkst 18:00, Riebiņi

- 11.jūlijs, plkst. 12:00, Salacgrīva

- 15.jūlijs, plkst. 19:00, Saldus

- 16.jūlijs, plkst 18:00, Kuldīgas estrāde

- 18.jūlijā, plkst. 19:00, Lēdmane

Turpmākais izrāžu plāns tiks publicēts atsevišķi.

Šajā vīrusa laikā un arī agrāk Vairis Nartišs jau ir radījis dažādas performances, kurās kā performanču partnerus ir izmantojis gan rotaļlietas, gan visdažādākās papildus ierīces. Tāpat, jau ilgi pirms pandēmijas, ir publicējis šobrīd tik populāros "multi ekrāna" video:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...