Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Vai Madara Raabe un Jānis Sniedzāns pamazām stūrē kāzu virzienā?

Madara Raabe un Jānis Sniedzāns, foto: STV Pirmā!

Madara Raabe un Jānis Sniedzāns, foto: STV Pirmā!

Šova “Mīla burbulī” “saldais” pārītis Madara Raabe un Jānis Sniedzāns izskatās patiesi iemīlējušies un saderīgi visās lietās. Varbūt pārim pienācis laiks pāriet nākamajā attiecību līmenī un iestūrēt laulības ostā?

Lai arī Jānis atzīst, ka spert izšķirošo soli un bildināt Madaru vēl nav saņēmies, tomēr kāzu un kopīgas ģimenes temats abu sarunās pavīd bieži. Piemēram, viņi ir pat apsvēruši, ka pēc laulībām abiem varētu būt dubults uzvārds – Raabes – Sniedzāni. Lielākās bažas Jānim pagaidām sagādā nevis bailes no saistībām un atbildības, bet gan – kā viņu pieņems Madaras meitas. “Es šai ziņā esmu perfekcionists, es gribu, lai kāzas man ir vienu reizi mūžā, un lai viss izdotos perfekti” – saka Jānis, piemetinot, ka tas perfekti attiecas arī uz pašu bildinājumu, kam būtu jābūt “kaut kam nenormāli romantiskam”. Vai tas varētu būt, piemēram, svarīgas futbola spēles laikā pārpildīta stadiona priekšā ? Jā, tas būtu labs variants, bet riskants arī – ja nu iecerētā gadījumā atsaka, tad nu gan “ir jāmaina vārds, uzvārds un jābrauc dzīvot kur citur”, smejas Sniedzāns.

Bet kā ir ar pašu Madaru, vai viņa vispār pašlaik vēlas precēties, vai piekristu Jāņa bildinājumam ? “Jā, es vēlos kāzas! Es ar katru dienu arvien vairāk pārliecinos, ka Jānis ir mans īstais cilvēks, ar kuru gribu būt kopā visu dzīvi. Un gribu arī, lai tas ir oficiāli, ar visiem papīriem, līdz galam kopā” – Madara izklausās ļoti pārliecināta, tā ka par atteikumu Jānim laikam nav jāuztraucas. Topošā līgava arī atklāj, ka sapņo par lielām, skaistām kāzām, kādu nebija viņas pirmo precību gadījumā.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Madara Raabe un Jānis Sniedzāns atklāj, ka ir jau domājuši par kāzām.

Skatieties arī:

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...