Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Valdība atceļ mājsēdi

Policijas auto, foto by diegoparra, pixabay.com

Policijas auto, foto by diegoparra, pixabay.com

Valdība šodien lēma, ka mājsēde jeb komandantstunda tiks atcelta, ziņo Latvijas televīzijas Ziņu dienests. Šāds lēmums pieņemts valdības slēgtajā sēdes daļā.

Līdz šim mājsēde bija spēkā nedēļas nogalēs - piektdienās un sestdienās laikā no plkst.22 līdz 5.

LTV ziņo, ka darbdienu naktīs policija patrulēs tā pat kā līdz šim, brīvdienās pa dienu būs pastiprināta kontrole, brīvdienās pa naktīm - arī būs kontrole, taču mazāka kā līdz šim.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts LTV skaidro - pareizi būtu teikt, ka komandantstunda netiek pagarināta.

Mājsēde bija turpināta kopš Ziemassvētkiem. Mēs redzam to, ka epidemioloģiskā situācija nemainās. Mājsēdes efektivitāte sevi ir izsmēlusi, saka Pavļuts.

Ministrs norāda, ka policijas spēki tiek novirzīti tur, kur šobrīd tie ir vairāk nepieciešami.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš skaidro, ka mājsēdes vietā policija stingrāk uzraudzīs pulcēšanos, karantīnā esošos cilvēkus un robežkontroli.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens skaidro, kas attiecās uz mājsēdi - valdība ir izdarījusi atbildīgu soli, jo policijas resursi jāizmanto tur, kur tas ir efektīvāk.

Valsts policija turpinās patruļas visu diennakti - nevajag uzturēt ilūziju, ka kaut kas tiek mīkstināt, policija turpinās uzraudzīt karantīnā esošos, veikalus, publiskos transportus, lai mazinātu Covid-19 izplatību, skaidro iekšlietu ministrs.

Es saprotu, ka cilvēkiem ir vēlme doties uz veikalu nopirkt sev dienišķo maizi, saka iekšlietu ministrs un aicina visus pārstrukturēt savu ikdienu un apmeklēt veikalus, kad tie ir tukšāki. Nav nekāda Padomju Savienība, ka trūkst preces, saka Ģirģens.


https://www.facebook.com/ltvzinas/videos/3030103917276160


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...