Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

WhatsApp ieviesis grandiozus atjauninājumus

WhatsApp, foto - Pixabay

WhatsApp, foto - Pixabay

Populārā lietotne WhatsApp ieviesis grandiozus atjauninājumus, kas ļauj veikt dažādas izmaņas fona attēlos un uzlīmju funkcijās.

Kādas ir izmaiņas, atjaunojot Whatsapp?

Jaunā WhatsApp lietotnes versija ļauj veikt klientiem dažādas izmaiņas fona attēlos, kas parādās aiz sarunām: var izvēlēties atšķirīgus attēlus jeb fona tapetes atsevišķiem tērzēšanas sarunām, atkarībā no tā, vai tie būs tumšā vai gaišā režīmā, atrodoties tumšā režīmā - tagad fona attēls var mainīties vienlaikus.

Ir veiktas izmaiņas arī tās uzlīmju funkcijās. Lietotāji tagad var tos meklēt un atrast, izmantojot tekstu, vai ritināt bibliotēku. Ir jauni, daudzveidīgi un ikoniski dabas un arhitektūras attēli no visas pasaules, kā arī pievilcīgi jauni dizaini.

Ir arī jaunas Pasaules Veselības organizācijas uzlīmes "Kopā mājās", paziņoja WhatsApp.

Galvenās izmaiņas attiecas uz tapetēm, kas ir redzamas ikreiz, kad ir atvērta WhatsApp lietotne. Jaunās izmaiņas nozīmē, ka tās var mainīties vairāk atkarībā no konteksta un ka Tev var būt dažādas tapetes.

Plāno piespiedu kārtā lietotājiem spiest piekrist lielākiem atjauninājumiem

WhatsApp ir paredzēts atjaunināt savus pakalpojumu sniegšanas noteikumus 2021. gada 8 februārī, liekot lietotājiem piekrist jauniem konfidencialitātes noteikumiem vai arī zaudēt piekļuvi lietotnei, norāda agrīnās populārās ziņojumapmaiņas platformas testētāji.

“Noteikumu un konfidencialitātes politikas atjauninājumu” jaunie noteikumi attiecas uz to, kā pasaules populārākā ziņojumapmaiņas lietotne apstrādā lietotāju datus. "Pieskaroties Piekrītu, Jūs piekrītat jaunajiem noteikumiem, kas stājas spēkā 2021. gada 8. februārī," teikts atjauninājumā. "Pēc šī datuma Jums būs jāpiekrīt jaunajiem noteikumiem, lai turpinātu izmantot WhatsApp."

Lasi arī:

Brīdinājums: zog WhatsApp lietotāju kontus

Kāpēc jaunieši slēpj no vecākiem savas darbības sociālajos tīklos?

Chrome iespējas Tavas produktivitātes uzlabošanai, strādājot tiešsaistē

Kvalitatīvam videokonferences aprīkojumam nākotnē būs arvien lielāka nozīme

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...