Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Ziemassvētku dāvana prāta treniņam bērniem un pieaugušajiem - “Ugears” 3D koka konstruktors!

Ziemassvētku dāvana internetā, konstruktors, "Ugears"

Ja vēl neesi izlēmis, ko un kam dāvināt, ir viena lieliska ideja, kas patīkami pārsteidz gan pieaugušos, gan bērnus! Šī dāvana ieved jebkura vecuma cilvēku aizraujošā procesā un sniedz patīkamu rezultātu, kas priecē vēl ilgu laiku pēc dāvanas saņemšanas – “Ugear” 3D koka konstruktors.

Kas ir “Ugears” 3D konstruktors?

Vai Tev konstruktors saistās ar “Lego” vai bērnības metāla skrūvējamo konstruktoru? Process bija neaizmirstams, vai ne?! Taču “Ugears” 3D koka konstruktors ne tikai sagādā neaizmirstamu procesu, bet ir unikāls visā savā būtībā. Šis konstruktors pārsteidz visus ar savu unikālo tehnisko mehānismu un iespējām aizraut tā montēšanas brīdī. Šis ir viens no retajiem prāta un pirkstu nodarbināšanas veidiem, kas noder absolūti jebkurā vecumā, sniedzot spilgtas emocijas, jo katrs no šiem konstruktoriem “paliek dzīvs” – ir mobils! Turklāt “Ugears” atzīts par videi draudzīgu, gluži vai mākslas darbu, kas radīts no koka. Katra smalkākā detaļa ir pārdomāta un līdz pēdējam sīkumam, netiek izmantota ne līme, ne mikroshēmas, bet gan zobu kociņi un gumijas lentes.

Tieši šādiem gadījumiem tika izgudroti īstā koka mehāniskie modeļi "Ugears". Katrs "Ugears" konstruktors ir mākslas darbs, kurā katrs pārnesums, katra svira un viss mehānisms kopumā ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām, netiek izmantota ne līme, ne mikroshēmas, bet gan zobu bakstāmie, gumijas lentes.

“Ugears” nav tikai konstruktors!

“Ugears” 3D koka konstruktori nav tikai konstruktors! Tā var būt dāvana, kas priecē ne tikai prātu, bet arī maņu pasauli! “Ugears” aromāts ir vienkārši neaprakstāms – atverot dāvanu, telpa piepildās ar svaigu, īsta koka smaržu! Detaļas ir tik izsmalcināti un precīzi veidotas, skaistas, ka nevar atraut ne skatu! Un sajūta pirkstu galos, montējot kopā visas detaļas, izjust pirkstu galos īstu koku – tas ir jājūt! Turklāt, kā salecas sirds un piepildās emocijas, ieraugot šī konstruktora rezultātu, kas atdzīvojas Tavu acu priekšā!

Katrs paša rokām saliktais konstruktora modelis ir lielisks interjera papildinājums, kas pēc paša vēlmēm ir krāsojams ar akrila krāsām, ļaujot vaļu radošumam. Kura gan cita dāvana var būt emocionālāka, piepildītāka, sajūtu raisošāka, ja ne “Ugears” 3D koka konstruktors?!

Pasūti dāvanu internetā!

“Ugears” katalogā ir daudz dažādu sarežģītības pakāpju modeļu, kas paredzēti gan iesācējiem, gan īstiem inženieriem. Pasūtījumi tiek pieņemti interneta veikalā https://ugears.lv/catalog/.

Izmanto atlaižu kodu

Pērkot jebkuru “Ugears” 3D koka konstruktora modeli līdz 31. decembrim, ievadi PROMO
CODE: UGEARS2020 un iegādājies to ar 10%!


Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...