Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Atgāzene - Rīga Pasažieru

Rādīt iepriekšējos reisus
05:54 Atgāzene
06:02 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6702 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
06:36 Atgāzene
06:44 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6704 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
07:07 Atgāzene
07:15 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6706 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
07:30 Atgāzene
07:38 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6708 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
07:47 Atgāzene
07:55 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6710 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
08:15 Atgāzene
08:23 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6712 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
08:47 Atgāzene
08:55 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6716 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
09:31 Atgāzene
09:39 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6718 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
10:16 Atgāzene
10:24 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6720 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
8min
25% atlaide
11:24 Atgāzene
11:32 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6722 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
8min
25% atlaide
12:48 Atgāzene
12:56 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6724 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
8min
25% atlaide
14:16 Atgāzene
14:24 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6726 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,60 €
8min
25% atlaide
15:22 Atgāzene
15:30 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6728 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
16:11 Atgāzene
16:19 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6730 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
17:06 Atgāzene
17:14 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6732 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
17:56 Atgāzene
18:04 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6734 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
18:34 Atgāzene
18:42 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6736 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
19:05 Atgāzene
19:13 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6738 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
19:23 Atgāzene
19:31 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6740 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
19:52 Atgāzene
20:00 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6742 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
21:22 Atgāzene
21:30 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6744 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
22:08 Atgāzene
22:16 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6746 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min
23:15 Atgāzene
23:23 Rīga Pasažieru
Jelgava - Rīga 6748 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
0,80 €
8min