Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Operatīvā informācija

Vilciens Nr. 806 Rīga(9:50)-Zilupe(14:26), atcelts posmā Ludza-Zilupe, tehnisku iemeslu dēļ. No stacijas Ludza tiks norīkots autobuss plkst.14:50, kurš brauks maršrutā Ludza-Zilupe-Krustpils. Plkst. 16:30 no stacijas Rēzekne uz staciju Krustpils tiks norīkots papildus autobuss. Vilciens Nr.805 Zilupe(15:21)-Rīga(19:43) atcelts, sakarā ar vilciena Nr. 806 sasaisti.

Blīdene - Brocēni

Rādīt iepriekšējos reisus
07:00 Blīdene
07:22 Brocēni
Blīdene-Stūri-Saldus 6773 SIA Tukuma auto
1,00 €
16km
22min
09:09 Blīdene
09:25 Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Nordeka
1,15 €
16km
16min
12:38 Blīdene
12:52 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
14min
13:17 Blīdene
13:33 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
13:31 Blīdene
13:45 Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus 7931 AS Nordeka
1,15 €
16km
14min
14:13 Blīdene
14:27 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
14min
15:27 Blīdene
15:43 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
16:27 Blīdene
16:43 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
17:28 Blīdene
17:42 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Nordeka
1,15 €
16km
14min
17:30 Blīdene
17:45 Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus 7931 SIA Sabiedriskais autobuss
1,15 €
16km
15min
18:17 Blīdene
18:33 Brocēni
Rīga-Saldus-Ezere-Vaiņode-Liepāja 7958 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
18:53 Blīdene
19:10 Brocēni
Rīga-Jelgava-Dobele-Saldus-Liepāja 7928 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
17min
19:13 Blīdene
19:27 Brocēni
Rīga-Saldus-Vārme-Kuldīga 7401 AS Nordeka
1,15 €
16km
14min
19:32 Blīdene
19:48 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
19:52 Blīdene
20:08 Brocēni
Rīga-Saldus-Aizpute-Liepāja 7957 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min
21:12 Blīdene
21:28 Brocēni
Rīga-Saldus-Liepāja 7937 AS Liepājas autobusu parks
1,15 €
16km
16min