Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Daugavpils - Līvāni

Rādīt iepriekšējos reisus
06:17 Daugavpils
06:59 Līvāni
Daugavpils - Rīga 703 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
3,20 €
42min
07:20 Daugavpils
08:17 Līvāni
Daugavpils - Rīga 817 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,50 €
57min
17:37 Daugavpils
18:40 Līvāni
Daugavpils - Rīga 809 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
2,50 €
1h 3min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.