Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Preiļu AO - Līvāni

04:39 Preiļu AO
05:16 Līvāni
Preiļi-Riebiņi-Preiļi-Rīga 7981 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
1,80 €
37km
37min
05:40 Preiļu AO
06:46 Līvāni
Preiļi-Rudzāti-Līvāni 6924 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,40 €
47km
1h 6min
06:05 Preiļu AO
06:47 Līvāni
Preiļi-Jēkabpils 7867 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
1,80 €
37km
42min
08:25 Preiļu AO
09:31 Līvāni
Preiļi-Rudzāti-Līvāni 6924 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,40 €
47km
1h 6min
08:50 Preiļu AO
09:39 Līvāni
Preiļi-Līvāni 6964 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,00 €
37km
49min
09:40 Preiļu AO
11:11 Līvāni
Preiļi-Spričvecumi-Līvāni 6972 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,85 €
60km
1h 31min
11:50 Preiļu AO
12:39 Līvāni
Preiļi-Līvāni 6964 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,00 €
37km
49min
13:00 Preiļu AO
13:49 Līvāni
Preiļi-Līvāni 6964 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,00 €
37km
49min
14:00 Preiļu AO
15:31 Līvāni
Preiļi-Spričvecumi-Līvāni 6972 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,85 €
60km
1h 31min
15:45 Preiļu AO
16:34 Līvāni
Preiļi-Līvāni 6964 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
2,00 €
37km
49min
17:45 Preiļu AO
18:27 Līvāni
Preiļi-Jaunaglona-Jēkabpils 7878 SIA "Jēkabpils autobusu parks"
1,80 €
37km
42min
17:05 Preiļu AO
17:45 Līvāni
Preiļi-Rīga 7981 AS "NORDEKA"
1,80 €
37km
40min