Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Cēsu AO - Āraiši

Rādīt iepriekšējos reisus
06:30 Cēsu AO
06:42 Āraiši
Cēsis-Skujene-Kaive 6287 AS CATA
0,85 €
8km
12min
08:15 Cēsu AO
08:27 Āraiši
Cēsis-Āraiši-Rīga 7731 AS CATA
0,90 €
8km
12min
12:50 Cēsu AO
13:01 Āraiši
Cēsis-Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 5084 AS CATA
0,85 €
8km
11min
13:10 Cēsu AO
13:28 Āraiši
Cēsis-Skujene-Sērmūkši-Skujene-Kaive 6287 AS CATA
0,85 €
8km
18min
14:30 Cēsu AO
14:43 Āraiši
Cēsis-Līgatne-More-Zaube 6245 AS CATA
0,85 €
8km
13min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.