Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Liepājas AO - Nīca

06:30 Liepājas AO
07:04 Nīca
Liepāja-Rucava 6820 AS Liepājas autobusu parks
1,60 €
27km
34min
07:10 Liepājas AO
08:06 Nīca
Liepāja-Bernāti-Liepieni-Šuķene-Akmentiņi 6785 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min
11:20 Liepājas AO
12:16 Nīca
Liepāja-Nīca 6909 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min
12:00 Liepājas AO
12:34 Nīca
Liepāja-Rucava 6820 AS Liepājas autobusu parks
1,60 €
27km
34min
13:20 Liepājas AO
14:16 Nīca
Liepāja-Nīca 6909 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min
14:20 Liepājas AO
15:16 Nīca
Liepāja-Nīca 6909 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min
17:09 Liepājas AO
17:43 Nīca
Liepāja-Rucava-Latvijas Lietuvas robeža 6818 AS Liepājas autobusu parks
1,60 €
27km
34min
17:40 Liepājas AO
18:36 Nīca
Liepāja-Bernāti-Liepieni-Šuķene-Akmentiņi 6785 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min
20:40 Liepājas AO
21:36 Nīca
Liepāja-Nīca 6909 AS Liepājas autobusu parks
1,65 €
27km
56min