Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aseksuāls dzīves veids kļūst arvien populārāks

Vents Sīlis, STVPirmā!, ekrānšāviņš

Vents Sīlis, STVPirmā!, ekrānšāviņš

Svētdienas vakarā kanāla “STV Pirmā!” šovā "Sapņu ķērājas “ četras sabiedrības dāmas - Una Ulme, Ieva Adamss, Grēta Peide un Liene Stepena turpinās piepildīt savus viskvēlākos sapņus, kā arī atklāti runās par sievietēm pašām un raidījuma vadītājām personiski aktuālām tēmām. Šajā sērijā viņas diskutēs par seksualitātes apzināšanos un sievietes seksapīlu - kā to vairot, kā tas iespaido mūsu un apkārtējo attieksmi pret sievietēm un ko iesākt, ja seksualitāte ar gadiem zūd? Ar drosmīgām domām dalīsies filosofs un vīriešu grupu vadītājs Vents Sīlis, kurš pazīstams ar saviem nekautrīgajiem izteicieniem, kas ir šokējoši un patiesi, kā arī izskatīgā stila meistare Signe Valtere, kuras seksapīls ar gadiem, šķiet, tikai audzis. Tāpat dāmām studijā pievienosies erotisko foto meistars Aleksandrs Sokolovs, kurš dalīsies ar pikantiem piedzīvojumiem un neslēps, kāpēc pie viņa visbiežāk ierodas dāmas gados, kurām nebūt nav modeles augums, un - kāpēc fotogrāfu tieši šādas modeles iedvesmo visvairāk.

Līdzās citiem jautājumiem, Ieva Adamss sarunā ar Ventu Sīli vēlēsies noskaidrot, vai attiecībām, kur sieviete ilgstoši neizjūtu baudu tuvības laikā, ir lemta bojāeja? “Ja attiecības ir balstītas uz seksualitāti un tās realizāciju, tad droši vien tās ir beigas. Bet es neteiktu, ka latvieši ir diži erotiska publika, tāpēc izskatās, ka aseksuāls dzīves veids kļūst arvien populārāks. Cilvēkiem vienkārši vairs nav enerģijas tam.” – raidījumā sacīs eksperts. Tāpat viņš ir pārliecināts, ka orgasms ir sievietes pašas uzdevums un atkarīgs no tā, cik labi pazīstam savu ķermeni, kā arī vēlreiz atgādinās – katra sieviete savu seksualitāti uztver un vērtē atšķirīgi

Skaties raidījumu "Sapņu ķērājas" svētdienās 18:40 telekanālā STV pirmā!

Izlasi:Vents Sīlis, STVPirmā!, ekrānšāviņš

Vents Sīlis, STVPirmā!, ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas