Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Draudzene noskatījusi vīru! Kā rīkoties?

Sapņu ķērājas, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Sapņu ķērājas, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Šo svētdien pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks šova “Sapņu ķērājas” jaunākā sērija, kur četras sabiedrībā zināmas dāmas – Una Ulme, Ieva Adamss, Grēta Peide un Liene Stepena - turpinās piepildīt savus trakākos sapņus un šoreiz diskutēs par draudzības tēmu. Vai iespējama negaistoša draudzība sieviešu starpā un vai tā eksistē, ja viens no draugiem ir pretējā dzimuma pārstāvis? Tāpat dāmas aizrunāsies par daudzām sievietēm tik aktuālo jautājumu – kā rīkoties, ja kāda cita noskatījusi un grib “nocopēt” tavu vīrieti? Vai sievietei piemīt īpaša maģija un viņa, ja vien vēlas, spēj savaldzināt un no ģimenes atvilt jebkuru vīrieti?

Šova vadītāja Grēta Peide, rosinot šo diskusiju, sacīs, ka viņasprāt vīriešiem ir ļoti grūti atteikt sievietei – viņiem ir sajūta, kā tādā veidā sievieti aizvaino. Grētai piekritīs arī rakstniece un režisora Dž. Dž. Džilindžera sieva Inga Grencberga, sakot: “Ja sieviete ir uzņēmusi kursu uz kādu konkrētu vīrieti, vienalga, vai viņš ir aizņemts vai brīvs, agri vai vēlu viņa viņu var dabūt. Sievišķais spēks ir tik liels, ka vīrietis var pat nesaprast, ka viņš tiek savaņģots.” Šim viedoklim gan īsti nepiekritīs psiholoģe un seksualitātes pētniece Kristīne Balode, sakot, ka sievietes maģiskā vara pār vīrieti ir mīts. Viņa atgādinās, ka katrs esam personība ar savu brīvu gribu un spēju atbildēt par pieņemtajiem lēmumiem. “Ja ir gājējs, tad viņš iet un ja nav cieņas, tad viņš dara. Un ja man tik šausmīgi ir jācīnās par kādu cilvēku un kā žogam jāstāv viņam apkārt, lai viņš būtu ar mani, tad ir tiešām jautājums – kas man kaiš, ka es vispār kaut ko tādu gribu?”’ –“Sapņu ķērājām” sacīs Kristīne Balode.

Vairāk par dāmu diskusiju uzzini video, kā arī svētdien, iedvesmojošā šova “Sapņu ķērājas’” jaunākajā sērijā televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Skaties raidījumu "Sapņu ķērājas" svētdienās 18:40 telekanālā STV pirmā

Lasi arī ctus interesantus rakstus:Sapņu ķērājas, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Sapņu ķērājas, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas