Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Tā "Caur ērkšķiem uz…" dalībnieces uz kuģīša līksmoja

Ar kaislībām un jauniem notikumiem pie skatītājiem nonāks sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” jaunākā sērija, kas ļaus tuvāk iepazīt ne tikai jau pirmajā sērijā sastaptās dāmas, bet arī jaunpienācēju Madaru. Vienpadsmitā ērkšķu dalībniece dāmām pievienosies, kuģojot Daugavā. Kā atklāsies, tā ir Madara, un viņas stāsts ir īpašs – jaunā sieviete ieradusies burtiski taisnā ceļā no ieslodzījuma vietas, no kuras priekšlaicīgi atbrīvota. Pēdējos vairāk kā 5 gadus jeb visu dzīvi kopš 18 gadu vecuma sasniegšanas Madara pavadījusi apcietinājumā, un nu ir gatava ieelpot brīvības garšu, kā arī iegūt iemaņas aklimatizēties sabiedrībā.

Izmēģinājušas īstus burvju trikus un atsevišķā gadījumā arī lējušas asaras par pirmo ūdens ceļojumu dzīvē, dāmas dosies pusdienās un gatavosies fotosesijai, kas, kā likums, ērkšķos ir nopietns pārdzīvojums. Pirms došanās uz fotostudiju emocijas ņems virsroku un dāmas saies ragos – asā vārdu apmaiņā tiks izdzīvota panikas lēkme, dusmu izvirdums un skaļi apliecināta gan nepatika, gan atbalsts. Bez strīdiem būsim arī liecinieki pikantām sarunām par dāmu līdzšinējo intīmo pieredzi un ekspektācijām.

Savukārt fotosesijā dalībnieces mācīsies pozēt kameras priekšā, kas izrādīsies sarežģītāk kā domāts – nespējot samierināties ar pašvērtējumu un apvaldīt kompleksus par savu izskatu, asarās izplūdīs Kristīne. Vai viņa saņems kolēģu atbalstu? Un kā veidosies attiecības to dalībnieču starpā, kuru pacietība vienai pret otru tuvojas robežlīnijai?

Ieskaties iemīļotā sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz…” otrās sērijas aizkadros, bet raidījumu skaties ceturtdienās plkst. 21:00 STV Pirmā! kā ari jebkurā sev ērtā laikā vēl pirms TV pirmizrādes izklaides platformā Tet TV+. Tāpat “Ērkšķus” skaties internetā - portālā 1188 Play īsajos stāstos dzīvo līdzi karstākajiem mirkļiem no šova.

Vairāk par "Caur ērkšķiem uz..." piekto sezonu lasi šeit:

Caur ērkšķiem uz... dalībnieces uz kuģīša, foto: STV Pirmā!

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas