Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Izbaudi Melturu meža takas suņu kamanās!

Ziemas biezā sniega sega ir kā radīta dažādām izpriecām. Kas gan var būt labāks par īstu ziemas baudīšanu dabā un ar labākiem draugiem? Ir kāda neaizmirstama un gan ar acīm, gan ar sirdi baudāma aktivitāte – brauciens suņu kamanās Melturu apkārtnē, Amatas novadā.

Suns – cilvēka labākais draugs visos gadalaikos

Arī sniegotā ziemā suns rūpējas par savu labāko draugu, cilvēku, to izklaidējot. Sibīrijas haskiji uzticīgi un enerģiski velk autentiskās koka kamanās pat ģimenes, sniedzot saviem pasažieriem neaizmirstamus skatus un neparastas izjūtas skujkoku ielokā. Bet, kad sniega nav, haskiji labprāt dodas pārgājienā ar saviem apmeklētājiem.

Maršruti

Ņemot vērā situāciju un aizsardzības pasākumus, braucienu suņu pajūgā var pieteikt vienas ģimenes locekļi, un lai arī maršrutu sākotnēji bijis daudz vairāk, uz doto brīdi šo aizraujošo ziemas izklaidi var baudīt:

  • Meža maršrutā, Amatas novadā Melturos „Meža kaujas”, vai jebkurā citā mežā
  • Zaļā dzelzceļa maršruta posmā
  • Melturu dzelzceļa stacija - Amatas vecais dzelzceļa tilts - Melturu dzelzceļa stacija aptuveni 4Km (turp atpakaļ 8km). Šo maršrutu piedāvā izbraukt arī īsākos posmos.

Sīkāk tieši par šiem suņu izbraucieniem uzzināt var www.dodkepu.lv, bet noteikti nelaid garām iespēju uzzināt par citām lieliskām atpūtas vietām Vidzemē - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Suņu pajūgs, foto - dodkepu.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas