Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko darīt skolēnu brīvlaikā Kurzemē

Liepājas pludmale, foto by Schomsi, pixabay.com

Liepājas pludmale, foto by Schomsi, pixabay.com

Skolēnu brīvlaiks klauvē jau pie durvīm un tas jau ir nākamajā nedēļā. Kādas ir atpūtas un izklaides iespējas te pat pie mums Latvijā?!

Piedāvājam ieskatam dažas izklaides iespējas visai ģimenei tieši Kurzemes pusē. Atpūta ārā svaigā gaisā vai gluži pretēji - telpās. Katrs no jums atradīs kaut ko sev īpaši piemērotu.

Ģimenei lieliska iespēja apskatīt Irbenes radioteleskopu un spokaino militāro pilsētiņu “Zvaigznīte”, kur ieejot paveras visai spokains skats - daudz pamesta un pussagruvušas mājas. Vairāk par šo apskates vietu lasi šeit.

Ja esi dabas taku mīļotājs un aktīvs kājām staigātājs, tad dodies ar ģimeni izbaudīt Viesatas upeslokus, kur var izstaigāt lielisku dabas un izziņas taku. Taka vijas un met līkumus gar upes krastu un kopumā tās garums ir 8,2 kilometri.

Varbūt vēlies apskatīt savvaļas zirgus un taurus, jā jā, tad noteikti jādodas uz Kurzemes pusē esošo Papes dabas parku, kas ir pazīstams ne tikai ar saviem savvaļas zirgiem, bet arī unikāls ar savu ekosistēmu. Pirms dodies uz Papes dabas parku, noteikti sazinies un noskaidro, vai dabas parks tev vēlamajā dienā ir atvērts. Kontakti saziņai ar Papes dabas parku.

Pilsētu apskate

Varbūt sen neesat bijuši Liepājā un izbaudījuši pilsētas burvību un vējus? Ja plāno doties uz Liepāju tad piedāvājam dažas idejas brīvdienu atpūtai tieši šajā pilsētā. Ko darīt Liepājā un kā uz to labāk nokļut lasi šeit. Varbūt plāns apskatīt un izstaigāt Liepājas Karaostas cietumu, ja jā, tad noteikti ielūkojies darba laikā. Pastaiga pa Liepājas molu ir iespaidīga un satraucoša, jo tas jūrā sniedzas 1800 metrus.

Iesakām doties uz Liepāju uz vairākām dienām un izbaudīt nakšņošanu kādā no Liepājas viesnīcām.

Ja nevēlies doties uz Liepāju, tad varbūt plānā apmeklēt Ventspili? Olimpiskais centrs “Ventspils” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu, gan jaunāko, gan vecāko klašu skolēniem un aicina izbaudīt skolēnu brīvlaikā ūdens atrakcijas.

Ja nevēlies mērcēties ūdeņos, tad tur pat Ventspils Olimpiskajā centrā vari izbaudīt slidošanu un ziemas priekus.

Nakšņošanai ieskaties kādā no Ventspils viesnīcu vai visu māju piedāvājumā.

Varbūt vēlies apskatīt skolēnu brīvdienās kādu citu Latvijas novadu un izbaudīt atpūtas iespējas?

Liepājas pludmale, foto by Schomsi, pixabay.com

Liepājas pludmale, foto by Schomsi, pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas