Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Leļļu karaļvalsts Preiļos - iejūties pasakā!

Dodoties uz Latgali, noteikti ir jāiegriežas Preiļos, lai paviesotos Leļļu karaļvalstī! Īpaši šis apmeklējums aizraus bērnus, taču arī pieaugušie nepaliks vienaldzīgi. Leļļu karaļvalsts muzejs vienkāŗši apbur un pārsteidz ar smalku leļļu meistara darbu – te atrodamas neticami skaistas lelles - sākot no dažādiem mītiskiem tēliem un beidzot ar populārām personībām.

To sejiņas ir tik dzīvas, tik uzrunājošas… Pie sienas ekrāns, kurā tiek rādīta prezentācija ar leļļu meistares stāstu par to, kā viņa darina šo krāšņumu. Sienu rotā neskaitāmi diplomi un starptautiski goda raksti un ne velti – šis tiešām ir kas tāds, ko ir vērts redzēt un kar ko lepoties.

Ja sākotnēji mums šķita, ka leļļu muzejs būs vieta mazām meitenēm, tad apmeklējuma laikā te tapa brīnišķīga fotosesija – pie muzeja ir iekārtoti neskaitāmi fotostūrīši, kuros var uzņemt gan karaliskās prinču un princešu bildes, gan romantiskus foto, gan arī pavisam neparastus attēlus, iejūtoties pasaku vidē. Uzreiz jāteic, reti kurš fotosalons spētu konkurēt ar to plašo piedāvājumu, kādu redzējām šeit. Tie ievelk un vilina un aicina izmēģināt, iejusties vēl un vēl…

Tāpat Leļļu karaļvalstī ir iespēja pašiem pārtapt par prinčiem u princesēm, turklāt tērpu un parūku izvēle ir milzīga – atradīsies ikvienai lēdijai vai jauneklim vai ģimenes galvai kas piemērots gan krāsas, gan izmēru ziņā. Katrā ziņā šī ir vieta, no kuras ārā tikt ir neticami grūti – noteikti būs vēlme uzkavēties vēl un vēl….

Ja esi Latgalē, apskati arī:

Savukārt, ja tevi interesē lelles - Tev noteikti vajadzētu aizbraukt arī uz Kurzemes pusē esošo Sabili, kur arī atrodas ļoti interesants leļļu dārzs.

Leļļu karaļvalsts Preiļos, foto:1188

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas