Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops 8.-14.augustam

Nedēļas horoskops. Photo by Laura Pratt on Unsplash

Nedēļas horoskops. Photo by Laura Pratt on Unsplash

Šajā nedēļā gaisā virmos kaislības – īpaši nedēļas otrajā pusē, kad mīlas planēta Venēra 11.augustā ieies Lauvas zīmē. Savukārt 12.augustā Marss ieies Dvīņos, kas sniegs mums spēku pielietot vārdus un izcīnīt savas cīņas ar verbālās komunikācijas palīdzību. Kas vēl gaidāms katrai no zīmēm?

Auns

Auniem šī nedēļa nesīs daudz spara un spēka, un nekas nešķitīs neizdarāms! No rokas ies gan iesāktie darbi, gan jauni projekti un idejas. Labs laiks komandas darbam, jo mazāk valdīs sāncesības gars, vairāk – sadarbība un uzticēšanās tavām līdera dotībām. Visā darbīgajā ikdienas dunā neaizmirsti par mīļoto cilvēku – arī mīlas dzīvē Auniem viss būs viegli un harmoniski, ja vien pievērsīsi gana daudz uzmanības dzīves romantiskajai pusei.

Vērsis

Būsi ieskrējies darbos tā, ka var gadīties nokļūt strīdīgās situācijās, nepamanot citu vajadzības. Tiksi galā ar jebkuru radušos šķērsli, ja atbrīvosies no stūrgalvības un ieklausīsies citu viedoklī. Jutīsies uzvilkts, jo pārstrādāšanās nespēs pilnībā gandarīt tavas ambīcijas. Neizgāz savas problēmas ģimenē – tas tikai saasinās jau esošos konfliktus ar otro pusīti un tuviniekiem.

Dvīņi

Iespējams, tieši šonedēļ saņemsi sen gaidītas ziņas ar atbildi uz neskaidrībām tavā nākotnē. Tava uzstājība un neatlaidība atmaksāsies. Šonedēļ labi veiksies darbs gan vienatnē, gan komandā, bet noteikti vērts šonedēļ paust savas idejas domubiedriem – tiksi sadzirdēts un tas, kas tiks iesēts šodien, drīz vien nesīs augļus. Privātajā sfērā Dvīņiem palīdzēs viņu diplomāta talants – gan jau esošajās attiecībās, gan dibinot jaunas. Vairāk drosmes vientuļajiem Dvīņiem, tevi gaida veiksmīgas iepazīšanās!

Vēzis

Aizstāvi savu līdera pozīciju, nenolien maliņā – šonedēļ zvaigznes ir labvēlīgas paust savas līdera prasmes, kuras tev ir un vajag izmantot. Diskusijās radīsies jaunas idejas un priekšlikumi, kas noderēs turpmākajā darbā. Nav ieteicams iestrēgt problemātisku jautājumu risināšanā, laiks pats visu sakārtos. Svarīgi ar mīļoto šonedēļ izrunāt savas vajadzības un meklēt kompromisus, lai nesašūpotu ilgstošās attiecības. Vientuļajiem Vēžiem noderēs izrādīt pašpārliecinātību, zvaigznes ir labvēlīgas tiem, kas vēlas iepazīties!

Lauva

Šī nedēļa būs reti produktīva un enerģijas pilna, taču viens gan – Lauvām šonedēļ jāizvairās no konfliktiem ne tikai darbā un attiecībās, bet pat sportā un atpūtā. Lai tava liekā enerģija neizgāztos dusmu izvirdumos, daudz sporto, tikai izvairies no kontaktsporta veidiem. Arī mīlas dzīvē atslēga uz harmoniju būs meklējama paškontrolē. Pavēro sevi no malas – vai tava uzvedība tiešām ir tāda, ar kādu tu būtu apmierināts citos?

Jaunava

Jaunavām šonedēļ izdosies apburt ikvienu – gan darbā, gan privātajā jomā. Atslēga ir pašpārliecinātībā! Šonedēļ izmanto savu šarmu un prasmi pārliecināt, lai aktualizētu neatrisinātus jautājumus un tos atrisinātu viegli un bez piepūles. Laba nedēļa, lai nostiprinātu sasniegtos rezultātus ikvienā jomā. Ja esi ilgstošās attiecībās, vērts domāt par jaunu līmeni to nostiprināšanā – kopdzīvi, bildinājumu, laulību vai ģimenes pieaugumu. Veselību izdosies uzlabot, ja pievērsīsies savam iemīļotajam sporta veidam.

Svari

Šonedēļ tavs dusmu līmenis būs augstāks kā citkārt, un būs jāmācās tikt ar tām galā konstruktīvā veidā. Ja vēlies saņemt no citiem palīdzību, tā būs jāprasa diplomātiskā veidā. Izmanto savas stiprās komunikācijas puses, mazāk ļaujies emocijām! Attiecībās valdīs kaislības, kuras nāks par labu intimitātei, bet ar seksu visus konfliktus nenogludināsi. Mācies risināt attiecības arī ārpus gultas!

Skorpions

Skorpionam šonedēļ liksies, ka visi ir gluži ka sazvērējušies viņu nokaitināt. Problēma, visticamāk, nav citos, bet tevī pašā. Padomā, ko tu varētu darīt pats, lai mazinātu savu pastāvīgo aizkaitinājumu, no kura cieš arī citi. Nebaidies izpaust citiem savas vājās puses un bailes, tas nepasliktinās tavu profesionāļa reputāciju, jo tieši atvērta komunikācija un sadarbošanās būs ceļš uz veiksmi. Mīlestībā valdīs vajadzība pēc negaidītiem tuvības mirkļiem, savstarpējas lutināšanas un spontāniem randiņiem. Ļauj, lai attiecības ir tās, kas bagātina tavus resursus.

Strēlnieks

Jāpievērš uzmanība paškontrolei, šonedēļ tavas diplomātiskās spējas var pieklibot vairāk kā parasti. Lai cik Strēlniekam nebūtu enerģijas un spara šonedēļ, tomēr dažas lietas labāk risināt ar prātu, nevis ar spēku. Ja liekas, ka kolēģi tev riebj ieriebšanas pēc, priekšnieks piekasās pie katra sīkuma, otrā puse tevi tīšām visādi kaitina – ievelc elpu, un mēģini distancēties no situācijas. Nesasteidz lēmumus – šonedēļ tev, visticamāk, trūkst resursus risināt nopietnas problēmas. Nāks laiks, nāks padoms.

Mežāzis

Šonedēļ spēsi visus pārsteigt ar savu kompetenci un zināšanām, tādēļ izmanto šo laiku, lai uzņemtos jaunus karjeras izaicinājumus! Pratīsi sabalansēt darba un privāto dzīvi, atlicināt laiku sportam un izpriecām… Pašpārliecinātība un enerģija no tevis plūdīs tādā apjomā, ka pietiks arī otrai pusei. Ja tādas nav – šī nedēļa ir piemērota pēc tādas lūkoties, galvenais, nebaidies izrādīt visas savas stiprās puses uzreiz!

Ūdensvīrs

Jutīsies rosības un enerģijas pilns, taču izvairies no liekām emociju izpausmēm darbavietā un konfliktsituācijām. Netērē spēkus neesošu problēmu risināšanā, tā tikai iedzīvosies ienaidniekos. Attiecībās ar otro pusi gribēsi pārmaiņas, bet uzstājība un pārprotama komunikācija neko labu nedos. Esi konkrēts savu vēlmju paušanā, neliec otram mocīties minējumos, ko tu gribi. Vientuļniekiem vēlama atturīga uzvedība, lai nepaliktu muļķa lomā.

Zivis

Jutīsies formā visās dzīves jomās! Labs laiks sākt jaunus darbus un projektus. Esi gatavs – šī nedēļa var atnest dažādus jaunumus, vari pat sajusties jaunu iespaidu pārņemts. Uztver visas gaidāmās pārmaiņas ar pozitīvu un atvērtu prātu, zvaigznes Zivīm šonedēļ ir labvēlīgas. Galvenais ir jebko sākt ar pārliecību, šobrīd ieliktie pamati kalpos ilgi un labi. Arī mīlestībā jutīsies kā zivs ūdenī, jo emocijas ir Zivju dabiskā vide, jutīsies drošs par sevi un savu otro pusi.

Nedēļas horoskops. Photo by Laura Pratt on Unsplash

Nedēļas horoskops. Photo by Laura Pratt on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas