Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Nedēļas horoskops no 21. līdz 27. novembrim

Nedēļas horoskops, Foto: Anita Austvika, momenti.lv

Nedēļas horoskops, Foto: Anita Austvika, momenti.lv

Novembris jau tuvojas izskaņai un turpmākā nedēļa nāks ar dažādām emocijām un notikumiem, kas liks pārvērtēt gan dažādus finansiālus jautājumus, gan iesaistīties ģimene slietu kārtošanā. Ko sola zvaigznes 21.-27.novembrim? Ieskaties – klāt nākamās nedēļas horoskops:

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Aunam šajā nedēļā vajadzētu būt diplomātiskākam un iecietīgākam. Darba vietā var būt dažas izmaiņas, kas liks pielāgoties. Centies pievērsties problēmu atrisināšanai un sakārtošanai, bet uzmanies no citu cilvēku iejaukšanās – tā tikai visu sarežģīs. Mīlestības jomā nedēļa piesātināta emocijām, ir iespējami dažādi pārsteigumi.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Šajā nedēļā dzīve piespēlēs situācijas, kas kalpos par mācību turpmāk. Šajā nedēļā spēcīgi izvērtēsiet un sajutīsiet draugu atbalstu un nozīmi savā dzīvē. Tiem, kuriem darbs sagādā prieku, šonedēļ viss veiksies. Svarīga būs iesaiste ģimenes dzīvē un ģimenes problēmu risināšanā, budžeta plānošanā.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīnis centīsies panāks izlīgumu starp divām pretējām pusēm un viņa padomi būs citiem ļoti noderīgi. Labvēlīga nedēļa dažādu saistību sakārtošanai, īpaši, ja tas saistās ar mājokli vai Tavai ģimenei piederošu īpašumu. Labvēlīgs laiks finansiālu jautājumu risināšanai. Dvīnim jāraugās, lai nepieņem lēmumus emociju un pēkšņu jūtu uzplūdu ietekmē. Tā vietā labāk pievērsties savu prasmju attīstīšanai - nākotnē tas palīdzēs realizēties taviem sapņiem. Centieties izvairīties no nevajadzīgas spriedzes.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzim šonedēļ jākoncentrējas uz trim lietām: mājas, īpašumi un finansiālā stabilitāte. Tām turpmākajās septiņās dienās būtu jābūt par prioritāti. Kopumā labvēlīga nedēļa personisko attiecību un draudzības stiprināšanai. Iespējams, nāksies apmeklēt ārstu veselības problēmu dēļ. Izvairieties no cilvēkiem, kas mīl radīt provokatīvas situācijas, neiesaistieties konfliktos. Emocionālā ziņā šī būs kontrastu nedēļa – var gadīties piedzīvot gan prieka, gan skumju asaras. Esi gatavs straujai notikumu maiņai un dažādiem pavērsieniem.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauva 21.-27.novembrim var tikt iesaistīts dažādu delikātu jautājumu risināšanā. Attiecības būs diezgan neparedzamas un var izraisīt satricinājumus, būsi nepacietīgs un tas var novest pie strīdiem, iespējami paaudžu konflikti ģimenē. Labas emocijas būs saistītas ar bērniem vai jauniešiem. Var nākties pieņemt svarīgus lēmumus un spert pirmos soļus pārmaiņu virzienā.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunava var saskarties ar kādu nelojālu vai liekulīgu rīcību no tuviniekiem vai kolēģiem. Var nākties risināt jautājumus, kas saistās ar mantojumu vai rūpēm par gados vecākiem radiniekiem. Ja attiecības pēdējā laikā bijušas uz krīzes robežas, tad tagad ir īstais laiks to izbeigšanai. Jaunavas šajā nedēļā var rīkoties pilnīgi neracionāli, centieties tomēr nepieņemt lēmumus steigā. Labvēlīgs laiks dažādu pirkumu izdarīšanai, ceļojumu plānošanai vai dāvanu iegādei.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svariem nākamā nedēļa būs laiks, kas pārbaudīs viņu morāles vērtības, kā arī gribasspēku. Daži notikumi radīs bailes, raizes vai satraukumu. Centieties nebūt pārmērīgi emocionāls šonedēļ. Nedēļas laikā izjutīsi gan skumjas, gan sentimentu. Finansiālajā ziņā nedēļa var nest pozitīvus momentus. Var nākties saskarties ar meliem, intrigām vai manipulācijām, esiet uzmanīgi! Ieprieciniet sevi ar kādu pirkumu. Nedēļas laikā var nākties pievērst uzmanību, lai parūpētos par mantu, kas ir tavu tuvinieku īpašumā vai pret kuru tev ir kādi pienākumi.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpionu gaida diezgan saspringta un neprognozējama nedēļa. Daudzas lietas liksies kaitinošas, izjutīsi spriedzi, bet raugies, lai tas nekļūtu par iemeslu slikti izturēties pret saviem tuvākajiem. Samierinies, ka šī ir īslaicīga situācija, kas vienkārši ir jāiztur. Profesionālajā ziņā nedēļa būs laba, ir iespēja satikt potenciālos klientus vai partnerus, kas dos Tev lieliskas izredzes realizēties. Vari pievērsties birokrātisku lietu sakārtošanai. Esi uzmanīgs pret lietām, kas saistītas ar nekustamo īpašumu.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlnieku nedēļa pārsteigs ar dažādiem notikumiem, kas var ietekmēt Tuvāko periodu līdz gada beigām. Tiks veiksmīgi realizēts kāds projekts vai pabeigta apņemšanās. Iespējams, ka būs jālīdz palīdzība draugiem vai radiniekiem. Saasinājumi var rasties dēļ nepacietības – Strēlnieks gribēs, lai visas lietas virzās ātrāk, svarīgi izvairīties no pesimistiskām noskaņām un baiļu sajūtas vai nepatīkamām atmiņām. Pieņem, ka dažas lietas var norisināties citādāk, nekā esi gaidījis.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzim šī būs labvēlīga nedēļa ar karjeru vai biznesu saistītu jautājumu risināšanai. Varat saņemt piedāvājumu, kas rezultēsies panākumos. Nedēļas laikā var nākties pastiprināti piedomāt pie emociju kontrolēšanas, ja negribat izraisīt nevajadzīgus konfliktus. Var gadīties negaidīti notikumi, kas saistās ar naudu vai dokumentiem, tādēļ šajās lietās esi īpaši uzmanīgs.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram šonedēļ noderēs diplomāta spējas, lai tiktu galā ar nepatīkamām situācijām. Neturi galvu mākoņos un centies atgriezties uz zemes, meklē saprātīgu risinājumu jebkurai problēmai. Ja iesi cauri pārbaudījumiem ar prātu un gudrību, tad viss izdosies. Nāksies izvērtēt savas prioritātes un pieņemt kādu lēmumu, kas saistās ar Tavām iespējām nākotnē.

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivīm šajā nedēļā jāpiedomā, lai neļautos konfliktsituācijām un strīdiem, jo šie notikumi var pavērsties pret tevi. Nedēļas laikā tevi iepriecinās kāds jaunums vai notikums, kas saistīts ar kādu no Tev tuviem cilvēkiem. Labvēlīga nedēļa darbā un karjerā, īpašus panākumus gūs tie, kuru bizness saistīts ar ģimeni. Iespējams, tiks pielikts punkts kādam projektam vai attiecībām, kas līdz šim spēlēja nozīmīgu lomu Tavā dzīvē. Mīlestībā jutīsies harmoniski un veiksmīgi. Laba nedēļa nākotnes plānu veidošanai.

Izlasi arī:


Nedēļas horoskops, Foto: Anita Austvika, momenti.lv

Nedēļas horoskops, Foto: Anita Austvika, momenti.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas