Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Patiess un kaislību pilns stāsts par vīrieti, kuram bija divas ģimenes vienlaikus

Vīrietis. Foto:Nathan Cowley, Pexels.com

Vīrietis. Foto:Nathan Cowley, Pexels.com

Protams, ka Latvijā daudzsievība nav atļauta. Un tā vispār nav atļauta lielākajā daļā pasaules valstu. Un ja arī ir atļauta – ar ļoti stingriem noteikumiem un nemaz tā kurš katrs pie tām vairākām sievām nevar tikt. Bet nav jau obligāti visas jāprec. Vīrieši mēdz paralēli dzīvot kopā ar divām un retāk pat vairākām ģimenēm. Reizēm viņu oficiālās sievas to zina, reizēm nē. Vai arī izliekas nemanām…

Aivars ( vārds mainīts) – Aivars apprecējās ļoti agri, par sievu izvēloties savu studiju biedreni. Abi bija saderīgs pāris, laida pasaulē trīs bērnus, izveidoja veiksmīgu kopīgu biznesu, uzcēla māju. Viss šķita esam labi un pat vēl labāk. Līdz brīdim, kad lai cik banāli tas arī neskanētu – Aivars iemīlējās savā sekretārē. Jaunā studentē bez jebkādas dzīves un attiecību pieredzes. Meitene nenoliedzami bija skaista, pat apburoša. Pielūdzēju viņai netrūka, bet viņa izlēma, ka grib būt kopā ar Aivaru. Gan tāpēc, ka Aivars bija šarmants un ietekmīgs vīrietis, gan arī tāpēc, ka nenoliedzami turīgs un tas jaunajai dāmai ļautu ātri vien sakārtot savu dzīvi.

Aivara nolūki bija tik vien kā patīkama izklaide. Abi satikās bieži, devās kopīgos komandējumos. Citās domās bija Aivara jaunā dāma. Viņa vēlējās nopietnas attiecības un jau esošā Aivara ģimene viņai nešķita nekāds šķērslis. Protams, ka nepagāja ilgs laiks, kad ziņas par šo romānu nonāca Aivara sievas ausīs. Vīrieša mīļākajai likās, ka tas ir tieši tas kas vajadzīgs. Taču te nu viņa maldījās. Aivars lūgtin izlūdzās sievai piedošanu un ar sekretāri pārtrauca gan darba, gan privātās attiecības. Tiesa gan uz laiku. Pēc nepilna gada Aivars bijušo mīļāko netīšām satika kādā pasākumā un abi atsāka tikties. Šoreiz Aivars bija piesardzīgāks un arī viņa mīļākā bija kļuvusi stratēģiski gudrāka. Laikam pat par daudz, jo pēc divu gadu slepenas tikšanās jaunā dāma palika stāvoklī. Aivars pieņēma šķiet smagāko lēmumu savā dzīvē – pateica sievai visu taisnību un iesniedza šķiršanos. Nācās dalīt kopīgo biznesu un īpašumus, bērni no pirmās laulības bija šokā. Morāli un finansiāli sagrauts Aivars sagaidīja pasaulē savu jaunāko atvasi, deva savu uzvārdu un it kā bija laimīgs. Taču laikam jau ne līdz galam. Lai cik tas paradoksāli arī nebūtu- Aivars skuma pēc pirmās ģimenes. Sāka apciemot bijušo sievu, kura dzīvoja abu kopīgi celtajā mājā un jutās tur kā mājās. Sāka uzkavēties arvien biežāk, atjaunoja intīmas attiecības ar bijušo sievu Tomēr arī jauno draudzeni ar mazo bērniņu pamest negribēja. Ar laiku abas sievietes jau zināja, ka viņš dzīvo kopā ar abām ģimenēm. Dāmas ik palaikam rīkoja scēnas, ik pa laikam pieņēma situāciju un cerēja, ka kādreiz tas mainīsies. Mainījās aptuveni pēc 10 gadiem ,kad Aivars jau krietnā pusmūžā satika citu – trešo sievieti. Ar abām bijušajām izšķīrās un neuzturēja vairs nekādus kontaktus, tik vien cik satikās ar bērniem un rūpējās par tiem. Abas bijušās Aivara sievietes jaunas attiecības vēl nav izveidojušas. Droši vien 10 gadu ilgā viena vīrieša dalīšana sagādājusi pārāk daudz sāpju un traumu.

Skaties arī video, kur Andris Ērglis atklāj savu pieredzi par dzīvi starp divām ģimenēm

Interesanti:

Uģa Kuģa viedoklis par krāpšanu

Olga Kambala atklāti stāsta par to, kāpēc izjuka viņas pirmā laulība

Elīnas Gluzunovas vīrs publiski stāsta, kā krāpis sievu ar mīļāko

Sanda Dejus par krāpšanu attiecībās : Ko mammīte nezina, tas viņu nesāpina
Vīrietis. Foto:Nathan Cowley, Pexels.com

Vīrietis. Foto:Nathan Cowley, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas