Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Pieci iemesli, kāpēc noskatīties šovu “Kivičs. Pavisam privāti”

Andris un Liene Kiviči pavisam noteikti ir Latvijas pēdējo gadu visskandalozākais šovbiznesa pāris, kuru kopdzīve neilgi pēc attiecību sākuma norisinājās TV kameru priekšā “STV Pirmā!” šovā “Kivičs. Pavisam privāti”, kas nu pieejams arī internetā – slavenību video portālā 1188 Play.

Kaut arī Liene un Andris viens otru bija satikuši jau iepriekš, abu atkalredzēšanās 2018. gada novembrī izrādījās liktenīga. Liene intervēja Andri novembra sākumā, bet jau nākamajā dienā viņi tikās privāti, lai rīta agrumā padzertu kopā tēju un pirmo reizi vienotos skūpstā. Mēnesi vēlāk Latviju pāršalca ziņa, ka Kivičs aizgājis no savas sievas un uzsācis kopdzīvi ar Lieni. Sabiedrībai par sevi Andris un Liene lika manīt atkal un atkal – atrādīja jaunos tetovējumus, sociālajos tīklos ievietoja mīļas kopbildes un ierakstus, kas pulcēja komentāru simtus, milzum daudz zobgalību un pat ļaunas karikatūras. Piedāvājam 5 iemeslus, kāpēc jau šobrīd ienirt Kiviča un Lienes attiecību aizkulisēs TV šovā "Kivičs. Pavisam privāti"

  • Lai arī stāsts par abu kaislīgā romāna sākumu tika aizrautīgi apspriests pašmāju portālu izklaides sadaļās, šovā iespējams noklausīties, kas par to sakāms pašam pārim. “Man veselu gadu nebija seksa,” par dzīvi pirms Lienes stāsta Andris, kurš neilgi pēc liktenīgās tikšanās divpadsmitos naktī zvanīja daiļajai skaistumkonkursu laureātei, lai uzaicinātu viņu uz randiņu, jo jau tolaik sajuta, ka vairs nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņas.
  • 2019. gada aprīlī nāca klajā Andra Kiviča grāmata “It kā Tu kaut ko zinātu” – šovā “Kivičs. Pavisam privāti” ir iespējams ielūkoties tās tapšanas aizkulisēs! Iznākšanas brīdī plānās grāmatiņas cena bija 9,80 eiro. "Var atzīt, var noliegt! Var slavēt, var zākāt! Var teikt... es jau ­darītu labāk vai savādāk! Katrs dzīvo savu dzīvi un pilda savus ­uzdevumus, kā arī atbild par savu izdarīto. Es grāmatā rakstītajā visvairāk novērtēju atklātību un godīgumu. Domāju... būs arī trešā!" paveikto savulaik publiski komentēja Liene, kuras uzvārds vēl tolaik vēl bija Skulme.
  • Šovā iespējams uzzināt visu par un ap abu intīmo dzīvi – Kivičs kameru priekšā lielījās, ka viņš gultas priekus ar Lieni baudot dienu, turklāt, esot bez viņas, vīrietim pat paliek fiziski slikti. Andris aizvadītajos gados izteicās, ka pašam Lienei viss esot bijis jāmāca pa jaunam, jo iepriekšējie vīrieši nemācējuši ar blondīni apieties.
  • Mūziķis kameru priekšā ne tikai izvēlējās gredzenu mīļotajai, bet arī bildināja viņu. “Mēs esam tādiem sūdiem izgājuši cauri. Parādi vēl vienu pāri, kurš izgājis cauri TĀDIEM sūdiem. Es tevi ļoti mīlu. Es tevi mīlu vairāk par visu pasauli,” caur asarām paziņoja Kivičs.
  • Visiem zināms, ka Andris Kivičs vairs nav partijas KPLV biedrs. Šova filmēšanas laikā viņš kopā ar operatoru devās un politiskā spēka biroju un, parakstot dokumentu, oficiāli atstāja KPLV biedru rindas. Kā iemeslus šādai rīcībai viņš minēja to, ka partijas vērtības nesakrīt ar viņa vērtībām, turklāt Artuss Kaimiņš neesot piekritis tikties, lai parunātu par dzīvi un politiku.

Šova pirmās sērijas baudi zemāk redzamajos video, bet pārējās epizodes meklē 1188 Play.

Tikmēr ielūkojies arī šeit:

Foto: ekrānšāviņš "Kivičs. Pavisam privāti," STV Pirmā

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas