Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rīgā izpildīti 22% šogad plānoto asfalta seguma ieklāšanas darbu

Rīgas centrs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas centrs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Līdz jūnija sākumam Rīgā izpildīti 22% šogad plānoto asfalta seguma ieklāšanas darbu, šodien preses konferencē informēja Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).

Kopumā šogad par 22,5 miljoniem eiro Rīgas ielās plānots ieklāt aptuveni 400 000 kvadrātmetrus vienlaidus asfalta seguma.

Tāpat šogad 78 grantētajās ielās plānots veikt dubulto virsmas apstrādi, tajā skaitā 17 ielām atjaunot virsmu. Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks (JV) apgalvoja, ka iedzīvotāji ļoti atzinīgi vērtējot ielu dubulto virsmas apstrādi, jo sausā laikā esot mazāk putekļu, bet lietainā laikā - mazāk peļķu.

Patlaban vienlaidus asfalta segums tiek klāts 11.novembra krastmalā, Miera ielā un Lībekas ielā. Ķirsis stāstīja, ka veco asfalta segumu noņem galvenokārt naktīs, lai dienā šie darbi netraucētu satiksmei. Savukārt pēc pāris dienām naktī tiek klāts jaunais segums.

Regulāra bedru labošana neesot nedz produktīvi, nedz ekonomiski izdevīgi, klāstīja Ķirsis. Tā vietā saplānota vienlaidus asfalta seguma maiņa turpmākajiem gadiem, lai nākotnē bedres veidotos pēc iespējas mazāk. Savukārt bedres, kas izveidosies pēc ziemas sezonas, tiks salabotas.

Rīgā šovasar ielu brauktuves uzlabos vairāk nekā 130 vietās.

Patlaban asfalta segumu maina tajās ielās, kas būs intensīvi noslogotas Dziesmu un deju svētku laikā, piemēram, Klusā iela, Gaujas iela no Brasas tilta, Eksporta iela no ostas līdz Elizabetes ielai, Viestura prospekts, Ezermalas iela no Meža prospekta līdz A. Sakses ielai un Upes iela no Brasas tilta līdz Lejas ielai.

Vienlaikus ar ielu asfaltēšanu notiek arī ietvju remonts Aspazijas bulvārī no Kr.Barona ielas līdz Brīvības laukumam, kā arī Akas ielā.

Ziemeļu rajonā ietvju remonts notiek Čiekurkalna 2.līnijā no Viskaļu ielas līdz Čiekurkalna 6.šķērslīnijai, Lībekas ielā un ietves pie skolas līdz Velmes ielai.

Kurzemes priekšpilsētā ietves remontē vienlaikus ar ielu asfaltēšanu Raņķa dambī no Uzvaras bulvāra līdz Trijādības ielai, Trijādības ielā no Kuģu ielas līdz Daugavgrīvas satiksmes mezgla rekonstrukcijas robežai, Kandavas ielas posmā no Jūrmalas gatves līdz Tapešu ielai, Vecās Jūrmalas gatvē no loka zem Jūrmalas gatves pārvada līdz Kandavas ielai.

Zemgales priekšpilsētā ietves remontē Uzvaras bulvārī no Valguma ielas līdz O. Vācieša ielai un Lielirbes ielā no Ventspils ielas līdz Kauguru ielai pa posmiem.

Rīgas centrs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas centrs. Foto: Evija Trifanova/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas