Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Samanta Tīna: man nav bijis vēzis

“Man nav bijis vēzis,” baumas kliedē populārā dziedātāja Samanta Tīna. Otrdienas, 20. aprīļa, vakarā “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem viņa būs gatava atklāt visu patiesību par veselības sarežģījumiem, kas pirms deviņiem gadiem izmainīja viņas dzīvi. Samanta neslēpj – viņa nav gribējusi par to publiski runāt, taču, redzot, kāda ažiotāža šobrīd sacelta un to, ka ierakstot “google meklētājā” dziedātājas vārdu, pirmais, kas parādās – “Samanta Tīna par vēzi” - viņa vēlas viest skaidrību šajā jautājumā.

“Patiesais stāsts ir tāds, ka pirms deviņiem gadiem es dzīvoju ļoti haosainu dzīvi, biju neapmierināta, apmeklēju psihoterapiju. Veicot analīzes, man atklāja CIN1 Kas ir CIN1? Tās ir bojātas šūnas, kuras neārstējot, tās pāraug CIN2, CIN3 un tās pāriet vēža šūnās. Es ar savu CIN1 veiksmīgi tiku galā un man nav bijis vēzis,” runas, ka it kā slimojusi ar onkoloģisku saslimšanu, kategoriski noraida Samanta.

Dziedātāja asarām acīs saka - šajā situācijā visvairāk raizējas, ka tiek sāpināti viņas tuvinieki, kuri, dzirdot publiski izskanējušas baumas, ļoti uztraucas. “Nedod Dievs maniem vecākiem kļūs sliktāk ar veselību. Vēljovairāk šajā laikā. Tas ir pilnīgs absurds!” raizējas dziedātāja un piebilst: “Ja cilvēkiem rodas jautājums, no kurienes šī informācija ir parādījusies un atklājusies, man kādu laiku atpakaļ bija intervija vienam no Lietuvas lielākajiem žurnāliem un tur tāds jautājums izskanēja par šo te situāciju. Bet nevienā brīdī man nebija mērķis par šo sīkāk un detalizētāk informēt sabiedrību. Tā ir mana privāta un sensitīva informācija. To pārķēra latviešu mediji un gan Lietuvā, gan Latvijā uzpūšot no mušas ziloni.” saka Samanta.

Lai arī Eirovīzijas zvaigznei laikus izdevies diagnosticēt izmaiņas šūnās un tās veiksmīgi izārstēt, neļaujot tām attīstīties, viņa uzsver, cik svarīgi ir rūpēties par savu veselību un cer, ka šī pieredze kalpos kā atgādinājums arī citām sievietēm. “Es šad tad aizdomājos, par to, kas būtu bijis, ja es nebūtu aizgājusi pie ārsta un noņēmusi tieši tās analīzes. Es nezinu, kas būtu bijis. Mēs tajā laikā tikām galā ar medikamentiem, ar mierīgu dzīves veidu. Es arī tajā laikā nomainīju dzīves veidu un dzīves stilu un tādā veidā tas nekur tālāk neattīstījās – ne uz CIN2, ne uz CIN3,’ saka Samanta un aicina ikvienu Latvijas sievieti laikus rūpēties par savu veselību un noteikti izmantot valsts apmaksātās skrīninga analīzes “Nenolieciet to lapiņu kaut kur malā, izbrīvējiet laiku, aizejiet un pārbaudīties.” aicina dziedātāja.

Visu Samantas Tīnas stāstu par notikumiem, kas izmainīja viņas dzīvi, skaties realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” otrdien, 20. aprīlī plkst. 18:30 un 21:05, “STV Pirmā!”

Lasi arī:


Samanta Tīna, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas