Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Skumjš sievietes stāsts : mani pieaugušie bērni nevar viens otru ciest

Raudoša sieviete. Foto:Kampus Production, Pexels.com

Raudoša sieviete. Foto:Kampus Production, Pexels.com

Bērns sievietei ir visdārgākais, kas vien var būt. Ja bērni ir vairāki, mātes tos visus mīl vienlīdz stipri. Dzemdējot vairāk nekā vienu bērnu, vecāki parasti cer, ka pieaugot bērni viens otram būs tuvākie cilvēki un atbalsts grūtā brīdī. Bet dzīvē gadās dažādi. Ritas pieaugušie bērni viens otru nevar ciest ne acu galā.

Nesaprašanās starp abām Lindas atvasēm sākās jau bērnībā

Kad Ritas pirmdzimtajai meitiņai Madarai bija 3 gadi, sieviete kopā ar vīru lēma par labu vēl vienam bērniņam un pēc nepilna gada pasaulē nāca Aleksis. Viņi visi kopā bija jauka un laimīga ģimene. Nedaudz bažīgus gan vecākus darīja Madaras greizsirdība pret brāli. Mazā meitene kategoriski atteicās pieņemt jauno ģimenes locekli. Drīz vien vecāki saprata, ka no mazā Alekša nedrīkst novērst ne aci. Māsa it kā netīšām (bet visdrīzāk jau apzināti) centās mazulim nodarīt pāri. Vecāki pievērsa Madarai maksimāli daudz uzmanības. Veltīja daudz laika tikai viņai vienai. Bez brāļa klātbūtnes meitene bija jauka un sirsnīga. Ieraugot vecākus ucinot mazo brāli atkal viss sākās no gala.

Arī brālis parādā nepaliek

Mamma kopā ar Madaru tika apmeklējusi terapiju un psihologu, tomēr viņas attiecības ar brāli neuzlabojās. Vecāki lika cerības uz to, ka Madara paaugoties varētu kļūt gudrāka un rāmāka, tomēr tā īsti nenotika. Kad Madarai bija jau astoņi gadi, bet Aleksim četri, mājās gāja vaļā īsts trako nams. Arī mazais brālis nu aizstāvējās kā vien mācēja. Un jā – arī regulāri provocēja māsu. Vēl pēc pāris gadiem Lindas vīrs ierosināja tikt pie trešā bērna, jo varbūt tad šie divi beidzot rimsies. Rita caurām dienām skatoties uz savu atvašu izdarībām par vēl kādu bērnu nevēlējās ne dzirdēt.

Attiecība neuzlabojās arī pieaugot

Bērni auga, bet nekas īsti nemainījās. Pusaudžu gados abi viens no otra arvien vairāk noslēdzās. Šad tad vēl izcēlās pa kādam kautiņam vai pamatīgam kašķim. Nu jau Rita pati apmeklēja psihoterapiju, jo abu mīļoto bērnu savstarpējais naids sievietei ļoti sāpēja. Pēc terapijas palika nedaudz vieglāk, tomēr līdz galam Rita situāciju pieņemt nespēja. Viņa cerēja uz brīnumu. Cerēja, ka pieaugot un radot savus bērnus abi apzināsies cik muļķīgi rīkojušies.

Mamma rīko divas Ziemassvētku vakariņas

Nu jau Aleksim ir 36, bet Madarai 40 gadi. Abiem ir savas ģimenes, tomēr viņi labprātāk redz viens otru ejam, nevis nākam. Ir posmi, kad pieaugušie bērni mammas dēļ cenšas kādu brīdi viens pret otru izturēties normāli. Bet ir arī tādi, kad abi kategoriski atsakās pat satikties. Pagājušajos Ziemassvētkos Rita klāja divus svētku galdus. Vienā dienā meitas ģimenei, otrā dienā – dēla. Lai arī abi bērni ir jau pieauguši, Rita atzīst, ka par situāciju izrunāties, kā ar pieaugušiem cilvēkiem nav iespējams. Sievietei joprojām cer uz brīnumu. Jo sāp…

Noderīgi:

Ko darīt, ja bērns aizrāvies ar ''Saltiņiem''

Pazīmes, kas liecina, ka bērns ir pārāk izlutināts

Kā nenodarīt pāri bērnam šķirot laulībuRaudoša sieviete. Foto:Kampus Production, Pexels.com

Raudoša sieviete. Foto:Kampus Production, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas