Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai ir iespējams attīstīt gaišreģa spējas?

Redzējums, foto Rhett Wesley, Unsplash

Redzējums, foto Rhett Wesley, Unsplash

Ja Tev ir izteikti laba intuīcija un bieža deja-vou sajūta, iespējams, esi aizdomājies, ka Tev piemīt gaišreģa spējas. Bet kā zināt, vai tas tiešām ir kas vairāk par tikai sakritību un vai ir iespējams attīstīt gaišreģa spējas?

Gaišreģis – lielisks psihologs vai tomēr pareģis?

Izdzirdot vārdu “gaišreģis”, cilvēkus pārņem dažādas sajūtas. Ir cilvēki, kuriem ļoti patīk viss mistiskais un neparastais un tie ir tendēti meklēt visas atbildes ezotēriskajā pasaulē, citus, savukārt, pārņem šaubas un neticība un uzskata, ka patiesībā gaišreģu nav - tie esot tikai lieliski psihologi, savukārt, vēl daļa cilvēku klusībā pie sevis domā, ka paši ir gaišreģi un, protams, arī uzskata, ka zina visu par sevi un citiem. Un ir gaišreģi, kuri ir citu atzīti par tādiem esam un vēsture tam ir pierādījums.

Jau senā vēsturē gaišreģiem jeb pareģiem bija īpaša loma. Tiem bija jāparedz kara rezultāti, kā arī citi valstiskas nozīmes jautājumi un atrisinājumi, uz kuriem lielā mērā balstījās vadoņa lēmumi. Un bieži vien kļūda pareģojumā bija kā nāves spriedums pašam gaišreģim. Līdz ar to pareģa loma bija ne tikai nozīmīga, bet arī riskanta.

Ir daudzi, kuri sevi vēlas dēvēt par gaišreģiem, tomēr vairāk par pašsludināšanu tālāk arī netiek, arī lieliskās psihologa prasmes kādā brīdī tiek pārvērtētas un liek atklāt patieso seju. Kā zināt, vai konkrētai personai ir gaišreģa spējas? Pēc pozitīvām atsauksmēm! Ja pats par sevi nerunā un savu „dāvanu“ neatklāj, tad tauta gan runā. Un kā vēl! Baumas klīst ātri un visiem tās patīk, turklāt „tie klusākie ūdeņi ir tie dziļākie un tālāk tek“.

Visi mēdz kļūdīties!

Neviens nav 100% visos gadījumos pareģojis precīzus notikumus. Arī visiem zināmie Nostradamus un Vanga pareģojumos ir neprecizitātes, daļa ir kļūdaini. Kļūdas ir pieļaujamas visiem, galu gala arī gaišreģi ir tikai cilvēki. Labākais veids, kā paļauties uz gaišreģa teikto ir pieņemt viņa viedokli vai sacīto, bet nebūvēt savu nākotni uz tā, jo liktenis tik un tā būs tāds, kadam tam paredzēts būt un tikai pēc tam, kad notikumi būs attīstījušies savu gaitu, varēs spriest, vai tiešām ir noticis tā, kā gaišreģi ir paredzējuši.

Gaišredzība – dāvana vai nasta?

No vienas puses ir forši apzināties, ka Tev piemīt lielākas dotības un spējas kā citiem. Bet, lai cik aizraujoši tas neliktos, šai “dāvanai” ir arī savas ēnas puses. Bieži vien gaišreģi redz negatīvas lietas, kuras viņi nevēlas teikt citiem. Šis redzējums mēdz grauzt pašu pareģi, sevišķi, ja viņš nojauš ko nelāgu par sev mīļiem un svarīgiem cilvēkiem. Nereti šis atšķirīgais dzīves skatījums ieved cilvēkus ar gaišreģa spējām depresijā, tādēļ jābūt emocionāli ļoti izturīgai personai, lai šo nastu spētu nest. Tas, iespējams, arī ir iemesls tam, ka ne visi, tikai retais ir tiešām gaišredzīgs un par to esam atzīts cilvēks, varētu teikt – Dievs Tevi sargā no tā, ko nespēj panest. Turklāt, bieži gaišreģa spējas atklājas pēc kādas nelaimes, kā piemēram Vangai, kura zaudēja redzi, lai redzētu pārdabiskas lietas. Vai esi gatavs ziedot kaut ko nozīmīgu no sevis vai savas dzīves, lai saņemtu pretī?

Kā attīstīt gaišreģa spējas?

Ja esi esi aizdomājies, ka Tev noteikti piemīt šādas spējas, tās ir jāattīsta, gluži kā visas citas prasmes. Tam ir vairāki paņēmieni:

- Izveido savu domu, vīziju dienasgrāmatu. Pēc laika redzēsi, vai tās ir piepildījušās.

- Pieraksti savus sapņus. Pirms dodies gulēt, koncentrējies un konkrētu jautājumu, kuram vēlies rast atbildi. Arī sapņi var liecināt, ka Tev piemīt sava veida dotības. Tomēr bieži cilvēki nespēj tos iztulkot. Ar pierakstīšanu, Tu vari saprast, iemācīties tulkot savus sapņus, pamatojoties uz reāliem notikumiem un to gaitu.

- Meditē! Slēptākās domas un vīzijas bieži izlaužas no zemapziņas pilnīgā miera stāvoklī. Lai to panāktu, var praktizēt meditāciju. Meditācijas praktizēšana var prasīt laiku. Ir jāatrod sev piemērotākais veids, mūzika (vai tieši otrādāk – pilnīgs klusums), lai saskatītu rezultātus.

- Dzīvo saskaņā ar dabu. Dabas dotas dāvanas parasti atklājas cilvēkiem, kas dzīvo saskaņā ar pašu dabu. Pie dabas, pilnīgā mierā esot, to var pielīdzināt meditācijai.

Citi veidi, kā ieskatīties nākotnē

Bez gaišredzības ir daudz zināmāki veidi, kā ielūkoties nākotnē – zīlēšana un astroloģija. Jāteic, ka arī tā prasa lielu praksi un prasmes, lai varētu precīzi to pielietot.

Zīlēšana apbur – kārtis, plaukstas, sveces, vārdi, tēli – un pēkšņi, it kā pats par sevi nāk miers un problēmas atrisinājums. Bet tie ir tik nepieciešami tieši tagad. Kam uzticēties? Zīlēšanas salonam “Zeme un Likteņi” ir liels darba stāžs – 26 gadi pelnītas reputācijas. Šā uzņēmuma darbiniecēm ir laba intuīcija un siltas sirdis. Šeit nāk pēc palīdzības un to arī saņem.

Mūsu pakalpojumi:

Skatīt situācijas ar nākotnes prognozi (kārtis, hiromantija).

Gaišredzība (krīzes situāciju analīze).

Astroloģiskās konsultācijas, personīgo horoskopu sastādīšana un biznesa prognozes.

Semināri, treniņi, meditācija.

Adrese: Rīga, Tallinas iela 57/1. Tel. 67292772, 29406550

www.gadanie.lv

Redzējums, foto Rhett Wesley, Unsplash

Redzējums, foto Rhett Wesley, Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas