Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai vīrieši krāpšanu uztver savādāk, nekā sievietes

Krāpšana. Foto:Sara Motta, Pexels.com

Krāpšana. Foto:Sara Motta, Pexels.com

Sabiedrībā vēl joprojām ir dzīvi tādi stereotipi kā – vīrietis pēc dabas ir poligāms, vīrietim sānsolis bija tikai sekss, vīrietis mīl sievu, bet krāpa viņu tikai izklaides pēc, vīrietim viņa mīļākā neko nenozīmē. Savukārt, ja krāpj sieviete – tad viņa pirmkārt -noteikti ir vieglas uzvedības, otrkārt - pilnīgi noteikti nemīl savu vīru un pilnīgi noteikti ir iemīlējusies savā mīļākajā. Jā, šie stereotipi izklausās banāli, taču vēl joprojām pastāv.

Vai vīrietim sānsoļi tiešām nozīmē tikai seksu?

Protams, ka tā tik tiešām mēdz notikt. It īpaši gadījumos, ja sieva tikusi krāpta ar kādu eskorta servisa dāmu vai arī tas bijis vienas nakts sakars ar tikko iepazītu sievieti. Aktuāls tikai paliek jautājums vai šis vīrietis, kuram ir bijis sekss ar citu sievieti var likt galvu ķīlā, ka viņš tiešām bez gala un malas mīl savu sievu? Droši vien, ka viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu nebūs, jo cilvēki ir dažādi. Skaidrs gan būs tas, ka līdz galam kaut kas ar attiecībām ģimenē tomēr nav bijis.

Ja vīrietim ir ilgstošas attiecības ar mīļāko un viņš apgalvo, ka tas ir tikai seksa dēļ, tie visdrīzāk būs meli. Protams, ļoti iespējams, ka sekss būs dominējošais iemesls, kāpēc vīrietis šo sakaru uztur, taču tas viennozīmīgi nebūs vienīgais. Lielāka vai mazāka, bet vīrietim būs ar patstāvīgo mīļāko izveidojusies arī emocionālā saikne. Vai vīrietis šādi krāpjot var turpināt mīlēt savu sievu? Atkarīgs no tā, ko katram no mums nozīmē mīlestība…

Vai sievietes krāpšanu uztver savādāk?

Protams, ka sievietes ir emocionālākas un mēdz ātrāk pieķerties saviem mīļākajiem, taču arī sievietēm, tieši tāpat kā vīriešiem var būt vienas nakts romāns, kurš viņām nozīmēs tikai un vienīgi seksuālu izklaidi. Ja sieviete savu vīru krāpj ar regulāru mīļāko, viņai tieši tāpat kā vīrietim - ar šo partneri izveidosies emocionāla saikne. Atšķirība gan ir tāda, ka sievietes satiekot jaunu partneri biežāk nolemj izbeigt iepriekšējās attiecības.

Skaties arī video, kur Elīnas Gluzunovas vīrs publiski atzīstās sievas krāpšanā ar mīļāko.

Lasi arī:

Skarbs un patiess stāsts par vīrieti, kurš dzīvoja divās ģimenēs

Sanda Dejus par krāpšanu : Ko mammīte nezina, tas viņu nesāpina

Kristīne Lindeblate : bez iemesla neviens pa kreisi neiet


Krāpšana. Foto:Sara Motta, Pexels.com

Krāpšana. Foto:Sara Motta, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas