Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vika pasaku parks - neticami skaistas koka skulptūras

Neparasts un skaistām koka skulptūrām bagāts ir Vika pasaku parks, kas atrodas Vidzemē - Dikļos, tieši pretī skaistās Dikļu pils vārtiem iekārtotajā parciņā. Te ir lieliska pastaigu taka, kas patiks tiem, kuri vēlas satikt iemīļotus Vika pasaku varoņus, kas šeit iemājojuši koka skulptūrās. Te var sastapt Sarežģīto Zvirbulēnu un Zaļo Vārnu, Čenguru no grāmatas “Pakrastnieki”, Upes malā virs paša ūdens te stāv koka Gārnis, kas pats īsti nezina, kas viņš ir – Gārnis vai Ačgārnis, Te piekalnītē smaida Dakteris Gorilla un ciešam skūpstam apskāvušies Ness un Nesija. Nedaudz tālāk - pavisam maziņais Rūņu Dūķītis (tas pats, kas Dūņu Rūķītis) no “Zemūdens Bara Lielās Dienas”, kaut kur starp kokiem jautri lēkā Tīdžerēns “Ņuks” un piesaulītē upmalā laiski atpūšas labsirdīgais viltnieks Krokodillis.

Pastaigu taka sākas tieši pretī Dikļu pilij. Tās sākumā ir jauks rotaļu laukums bērniem ar šūpolēm, āra trenažieriem un slidkalniņu, kur var izkustēties. Velosipēdus, motociklus un citus braucamrīkus gan apmeklētāji aicināti atstāt pie ieejas. Tāpat jārūpējas par tīrību dabas takā.

Pastaigas ilgums – aptuveni 30min - stunda. Taka nav gara, bet tajā ir daudz interesanta, ko redzēt. Ja esi jau pazīstams ar Vika pasakām, būs jo interesantāk, taču arī tiem, kas vēl nav paguvuši tās izlasīt, viss būs skaidrs, jo šeit par katru personāžu atrodams kodolīgs, īss apraksts. Viena no bērnu iemīļotākajām VIka pasakām ir pasaka par sarežģīto zvirbulēnu, kas savulaik tikusi iemūžināta arī animācijas filmiņā.

Izlasi arī:
Velomaršruts no Valmieras līdz Cēsīm - aktīva un skaista atpūta
Tepat netālu - nepilnu 9km attālumā no Vika pasaku parka - izbaudi arī braucienu ar Sliežu velosipēdu!

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs padalīties arī ar savu pieredzi - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Vika pasaku parks, koka skulptūras, foto:1188

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas