Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agnese Zeltiņa par ļauno komentāru rakstītājiem - viņiem ir tik garlaicīga dzīve, ka vajag kaut kur "piezīsties"

Agnese Zeltiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Agnese Zeltiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Pirms daudziem gadiem uzsākot aktrises karjeru, toreizējā daudzsološā teātra zvaigzne Agnese Zeltiņa pat iedomāties nevarēja, ka izvēloties tik publisku profesiju, par preses un jebkura interesenta “īpašumu” kļūs arī viņas privātā dzīve.

Kā raidījumā “Mobings. Anonīmo uzbrukums” atceras Zeltiņa, kuras saistība ar teātri nu jau kādu laiku ir minimāla, karjeras sākumā situācija vēl bijusi normas robežās. Bijušas profesionālas izrāžu kritikas, intervijas un fotogrāfijas žurnālos, bet tas nekādi nav bijis salīdzināms ar to ārprātu, kas sācies vēlāk. Dzeltenās preses aktivitāte krasi pieaugusi īsi pēc tūkstošgadu mijas, bet savu kulmināciju sasniedza tad, kad Agnese piekritusi vadīt šovu “Dejo ar zvaigzni”. Tad arī sekojuši neskaitāmi komentāri interneta komentāri.

“Mani jau toreiz cilvēki brīdināja – Agnese, tikai nesāc lasīt tos komentārus! Tā rīkoties es tagad iesaku visiem. Manī nav šīs mazohistiskās ziņkārības uzzināt, kā kāds atkal nav mierā ar manu darbu vai izskatu, vai kādu privātu jautājumu. Es arī zinu, ka sākumā šim kārdinājumam ir grūti turēties pretī. Tu domā - būs kādi konstruktīvi ieteikumi, bet tad saproti, ka tur katrs, kam nav slinkums, atļaujas komentēt pilnīgi visu.

Piemēram, vecumu un izskatu. Es brīžam nevaru saprast, ko viņi nespēj man piedod vairāk – to ka es, kā jebkurš cilvēks, novecoju un mainos, vai arī to, ka cenšos tomēr turēties formā un tās novecošanās pazīmes attālināt. Bet te svarīgi ir sev pateikt – arī 50 gados esmu tikpat spēcīga un forša, kā 30, un ar šādu domu arī dzīvot.

Es jau saprotu, ka cilvēkiem ir tik garlaicīga pašu dzīve, nekas īsti nenotiek, un tad viņiem prasās “piezīsties” tam populārajam cilvēkam un tai informācijai. Tad vismaz ir tā ilūzija, ka esi kaut kur piederīgs. Sen jau ir zināms – citā cilvēkā mūs visvairāk kaitina tas, ko nespējat pieņemt paši sevī. Tikai es ieteiktu vienu lietu – ja jau esat tik pārliecināti, rakstiet tos komentārus ar savu īsto vārdu un uzvārdu, nevis slēpjoties aiz kaut kādiem segvārdiem. Negarantēju, ka jums atbildēšu, bet tas vismaz būs godīgi pret visiem.”

Skatieties arī:

Kašers par interneta mobingu - dzīvē gandrīz visi šie cilvēki nespētu pateikt neko

Ceļojumā galvenais ir kompānija, ar kuru esi uz viena viļņa - Agneses Zeltiņas atziņas pēc brauciena uz Romu

Agnese Zeltiņa - dzīvē mēs esam, lai mācītos

Agnese Zeltiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Agnese Zeltiņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие советы

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas