Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

360TV ZIŅneši kontakti

Aiz katra notikuma, ziņas vai stāsta, stāv cilvēki - gan vaininieki, gan tie, kurus notikuma sekas skar personiski. Informatīvais raidījums “360TV ZIŅneši” jaunajā sezonā aicina iedzīvotājus, neklusēt un ziņot par aktuāliem jautājumiem un netaisnībām, kas valda apkārt. Ziņojot uz whatsapp numuru 25708888.

Jaunajā sezonā “360TV ZIŅneši” ir gatavi “rakt dziļāk” un dot vārdu visām notikumā iesaistītajām pusēm, kuru redzējumam un sajūtām ZIŅneši pievienos arī savu kritisko pienesumu, lai turētu roku uz pulsa par tiem, kurus realitātes problēmas un šī brīža situācija skar tieši un personiski. Rūpējoties par savējiem, ZIŅnešu komanda aicina iedzīvotājus rakstīt viņiem uz whataspp tālruni un sniegt īsu informāciju par savu problēmu, to aprakstot un norādot iesaistītās personas vai iestādes. Pēc tam ZIŅneši sazināsies ar iedzīvotājiem.

ZIŅneši komandā ir profesionāli un televīzijas skatītāju iemīļoti satura veidotāji - Dana Albrehta, Natālija Valdniece, Miks Dūcis, Skaidrīte Nitiša, Santa Ādamsone, Emīls Višķers, Mārtiņš Dinsbergs, Ieva Čakste, Alberts Dinters un Ramona Zariņa. Ētera moderatoru pienākumus turpinās pildīt harizmātiskie, entuziastiskie un enerģiskie Ramona Salmiņa, Dāvis Valdnieks un Arta Skuja.

ZIŅneši ir vienas rokas attālumā un ir gatavi mērķtiecīgi meklēt atbildes, lai uzlabotu ikdienu Latvijas iedzīvotājiem.

360TV ZIŅneši kontakti:

Whatsapp - 25708888
E-pasts - zinnesi@360tv.lv


Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas