Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agrita Bindre: "Ir sajūta, ka duncis ir iedurts un svītra pāri!"

"Man ir piegriezies!" – Agrita Bindre beidzot brīva, jauna un neprecēta

Agrita un Estere Bindres devušās uz pasākumu, lai satiktos ar erotisko romānu autoru Helmutu Bēķi. Satiekot vīrieti, Agrita viņam neslēpj, ka šobrīd nolēmusi nekāpt vairs uz veciem grābekļiem un viņas sirds ir brīva.

Mammas atzīšanos sadzird arī Estere un vēlas ko noskaidrot vairāk. Agrita atklāj, ka šobrīd ir brīvas sievietes statusā, jo Jānis, ar kuru viņa bija attiecībās, izlēmis pārtraukt komunikāciju, apsūdzot Agritu domās par bijušo vīru. Viņa meitai neslēpj, ka šiem mūžīgajiem pārmetumiem pienācis laiks beigties:

No manas puses nekāds teātris nav bijis, bet man ir pieriebies, ka man visu laiku pārmet un aizvaino par lietām, kas neatbilst patiesībai.

Estere jaunumus uztver ar prieku un aicina viņu iet atzīmēt šo attiecību beigas, jo meitene jau iepriekš izrādīja nepatiku pret Agritas izvēlēto kavalieri.

Mamma gan par notikušo nav īsti laimīga un aizkadrā atklāj: "Tajā momentā, kad viņš pārmet kādas nepatiesas lietas, liekas, ka sirds pilnīgi sažmiedzas, sažņaudzas. Tāda neforša sajūta. Šobrīd ir sajūta, ka duncis ir iedurts un svītra ir pāri."

Agrita jau vienreiz bija pārtraukusi attiecības ar Jāni, taču drīz vien viņi attiecības atjaunoja. Kā būs šajā reizē, laiks rādīs.

Vairāk skaties video!

Lasi arī:

Bēķa uzdevums atklāj Agritas attiecību "sarkanos karogus"

Agritai Bindrei konstatēta iespaidīga iekšējo tauku masa

Foto: ekrānuzņēmums no 1188play

Foto: ekrānuzņēmums no 1188play

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas