Вы используете старую версию браузера, некоторые интерфейсы могут работать. Мы рекомендуем вам обновить ваш браузер!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aina Poiša: “Laiks, kad bērns bija tikai sievietes pienākums, ir beidzies”

Aina Poiša atklāj efektīvu metodi, kā atrisināt nopietnus laulāto strīdus

Piektdien, 9. februārī, kanālā 360TV debiju piedzīvoja šovs “Mīlas nometne”, kurā vairāki pāri no Latvijas turpmāko nedēļu garumā cīnīsies savā starpā, lai uzlabotu savstarpējās attiecības ar otru pusīti Gruzijā. Trešās epizodes tēma bija romantika, un to žurnālam IEVA analizēja attiecību eksperte un psihoterapeite Aina Poiša.

Šovā “Mīlas nometne” piedalās dalībnieki, kuru pieredzes stāsti un dziļākās skumjas spēj ļoti rezonēt ar mūsu sabiedrību. Līva un Mārtiņs ir izgājuši cauri sāpju ellei, piedzīvojot spontāno abortu uz savas ādas, savukārt Laura un Rolands zina, ko nozīmē audzināt bērnu ar īpašām vajadzībām.

“Reizēm mums šķiet, ka esam tikuši pāri, bet īstenībā mūsos joprojām slēpjas skumjas un bailes mēģināt vēlreiz. Ir svarīgi pieņemt to, ka mums nepaveicās, bet nedomāt, ka tas ir fatāli nolemts,” teic Aina Poiša.

Psihoterapeite atgādina: “Bieži vien māmiņas sevi pazaudē bērnu aprūpē, tāpēc vienmēr aicinu atcerēties par kopā būšanas mirkļiem un dalīt pienākumus, jo tas laiks, kad bērns bija tikai sievietes pienākums, ir beidzies.

Vienīgā mammas privilēģija ir barot bērnu ar krūti, visu pārējo vīrietis var apgūt un būt savai sievietei blakus. Teiciens “Laimīga mamma – laimīga ģimene” ir tikai puse no uzvaras, laimīgiem ir jābūt arī tēviem!”

Jauno attiecību šovu “Mīlas nometne” skaties katru piektdienu no 9. februāra plkst. 20.50 kanālā 360TV un jebkurā sev ērtā laikā izklaides platformā Tet TV+!

Vairāk par šo tēmu uzzini žurnāla IEVA jaunākajā numurā!

Lasi arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Похожие новости

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Загружаем...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas